Nemanja Vidić w 2006 roku zrobił wielki krok naprzód w swojej karierze, kiedy zdecydował dołączyć... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Pogba strzela, Anglicy w finale!

10rooney10 @27.05.2010, 17:55 | Przeczytano 3783 razy

Pogba strzela, Anglicy w finale!
W pierwszym półfinale Mistrzostw Europy do lat 17, Anglia zwyciężyła z Francją 2-1.

Na prowadzenie w 23. minucie wyprowadził Anglików napastnik Ipswich Town, Connor Wickham po podaniu Benika Afobe. W 40.minucie Wickham podwyższył na 2-0.

11. minut po przerwie kontaktową bramkę dla Francuzów strzelił zawodnik Akademii United, Paul Pogba po strzale głową. Mimo częstych ataków na bramkę Anglików, wynik nie uległ zmianie. W drużynie Anglii całe spotkanie rozegrał Will Keane. Sam Johnstone i Thomas Thorpe mecz oglądali z ławki rezerwowych.

W drugim półfinale zmierzą się ekipy Hiszpanii i Turcji. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 20:00.

Tagi: Akademia United, Mistrzostwa Europy, Paul Pogba, Reprezentacje, Tom Thorpe, William Keane

Komentarze (25) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 5032

dodano: 28.05.2010, 01:57, #25 Zwiń/Pokaż komentarz solit
żeby tego Pogbę dobrze ustawić w pierwszej drużynie...
Postów: 1179

dodano: 28.05.2010, 00:29, #24 Zwiń/Pokaż komentarz StonyUnited
Miło się czyta newsy w których pisze się o "Młodych Diabłach" grających na arenie międzynarodowej ;)

dodano: 27.05.2010, 21:42, #21 Zwiń/Pokaż komentarz 10rooney10
Nie jestem prorokiem, ale uważam, że ten chłopak to talent jakich mało, dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony. Defensywny pomocnik a często widać go w polu karnym rywali, przypomina Vieire z czasów gry w Arsenalu, dobrze zbudowany, dobra technika, podanie, strzał, gra głową - trzeba pamiętać, że ma dopiero 17 lat!! Nic, tylko czekać aż go zobaczymy w pierwszej drużynie United
Postów: 2550

dodano: 27.05.2010, 21:25, #20 Zwiń/Pokaż komentarz Plumber
Obejrzałem cały mecz i w Pogbie widzę cechy Roya Keane'a. Jest niesmaowity, walczy wspaniale, będzie z niego wielki piłkarz. Świetnie czyści środek pola, świetny ma strzał, kapitalnie rozgrywa i ma dobry przegląd pola. Będzie wielki. Gratulacje dla Anglików, byli lepsi. Pogba nie wystarczył Francuzom..
Postów: 13042

dodano: 27.05.2010, 21:01, #19 Zwiń/Pokaż komentarz kam17
Anglicy dobrze radzą sobie na tych mistrzostwach,byli faworytami półfinału i jak widać nie zawiedli.
Francuzi natomiast już tak nie błyszczeli,ale jednym z ich mocniejszych punktów był Pogba a to niewątpliwie cieszy.
Postów: 3104

dodano: 27.05.2010, 20:40, #18 Zwiń/Pokaż komentarz przemx8
Pogba wyrasta na świetnego zawodnika, Alex powinien po woli wprowadzać go do 1 składu, w końcu nie długo będzie pełnoletni.
A tak swoją drogą ciekawe kto to jest ten Connor Wickham w końcu nie na co dzień strzela się Francuzom 2 bramki w meczu :))
Postów: 1274

dodano: 27.05.2010, 20:38, #17 Zwiń/Pokaż komentarz Mateusz0718
No tak Pogba wymiata. SAF powinien mu w tym sezonie dać pograć trochę.
Postów: 2382

dodano: 27.05.2010, 20:31, #16 Zwiń/Pokaż komentarz lukimanutdfan
Zastanawiam się kiedy Pogba dostanie prawdziwą szansę w MU. Bo akademię to on już dawno przerasta klasą.
Postów: 4379

dodano: 27.05.2010, 20:17, #15 Zwiń/Pokaż komentarz Cisse14
Zgadzam się w waszym zdaniem...
Postów: 13624

dodano: 27.05.2010, 20:03, #14 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
No to bardzo dobrze, że Anglia w finale teraz muszą jeszcze go wygrać, a w meczu o trzecie miejsce Francuzi muszą być górą :) czyli wszystko tak jak zaplanowałem ;P
Postów: 1534

dodano: 27.05.2010, 19:45, #13 Zwiń/Pokaż komentarz Mr88
ok dzięki, cywek5 - mam nadzieję!
Postów: 596

dodano: 27.05.2010, 19:28, #12 Zwiń/Pokaż komentarz pazurek5991
cywek5 ---> zgadzam się z tobą młodzi powinni dostać szanse :)
Postów: 90

dodano: 27.05.2010, 19:24, #11 Zwiń/Pokaż komentarz cywek5
@ Mr88
Silva nie odejdzie z Valencii(LM) na rzecz City(LE) przynajmniej w tym sezonie. Sami właściciele chcieliby zachować Davida...
Postów: 596

dodano: 27.05.2010, 19:23, #10 Zwiń/Pokaż komentarz pazurek5991
Mr88 ---> raczej ofensywny :p
Postów: 4248

dodano: 27.05.2010, 19:20, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Stevenson
pogba jest pojechany... co tu dużo mówić. będziemy mieć gwiazdę.

dodano: 27.05.2010, 19:14, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Mr88
podbno city oferuje 30 mln Ł za Silve..... i szefostwo Valenci jest na tak... ;/
dodano: 27.05.2010, 19:13, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
no to młodzież się nam rozwija :)

dodano: 27.05.2010, 18:57, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Mr88
no z tego Pogby będzie piłkarz, nie pierwszy raz słyszę o jego bramkach... ale to jest śrdokowy pomocnik defensywny, no nie? new makelele!
Postów: 11092

dodano: 27.05.2010, 18:48, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Szkoda , że Francja nie zagra w finale bo Pogba się już coraz bardziej rozkręcał, mogli się z anglikami spotkać w finale ale i tak Pogba zasługuje na słowa pochwały.
Postów: 90

dodano: 27.05.2010, 18:45, #4 Zwiń/Pokaż komentarz cywek5
To jest ten czas i sytuacja!
j[...]ć wielkie transfery. Dawać z 5 młodych do pierwszej drużyny... niech uczą się w tym sezonie na treningach od Giggsa, Scholesa, Nevilla i występują regularnie. Tak kiedyś zostali wprowadzeni obecni weterani i pół Anglii nie mogło zrozumieć co robi Fergie....
Postów: 2578

dodano: 27.05.2010, 18:33, #3 Zwiń/Pokaż komentarz sychu10
Pogba jest świetny ;)
Postów: 427

dodano: 27.05.2010, 18:21, #2 Zwiń/Pokaż komentarz CR7..MU
Kilka minut przed gwizdkiem sędziego przeczytałem komentarz 10Rooney10 który zmotywował mnie do właczenia Eurosportu;P