CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

Wayne Rooney to czołowa postać reprezentacji Anglii. Ma na koncie wiele występów, jak i również... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Transfery - dokonane i domniemane (28 lipca)

adam3k @28.07.2010, 11:56 | Przeczytano 4268 razy

Transfery - dokonane i domniemane (28 lipca)
Podobnie jak w poprzednim roku, będziemy informować Państwa o domniemanych i dokonanych transferach w Anglii oraz o ciekawszych transakcjach czołowych klubów europejskich.

Igor Akinfiejew ma do wyboru 3 kluby, w których chce zagrać. Legenda Realu Madryt - Raul Gonzalez pożegnał się ze swoimi kolegami z klubu i dołączył do Schalke 04.

Oficjalnie:

- Raúl González podpisał 2-letni kontrakt z Schalke 04. Były już piłkarz Realu Madryt łączony był także z przejściem do Manchesteru United, czy też West Hamu.
- Napastnik Evertonu - Lucas Jutkiewicz przeszedł do Coventry.
- Celtic Glasgow zakontraktował kolejnego piłkarz. Tym razem jest to 22-letni napastnik, Gary Hooper.
- Marcos Alonso jest już oficjalnie zawodnikiem Boltonu Wanderers. 19-letni obrońca przeszedł do angielskiego klubu na zasadzie definitywnego transferu z Realu Madryt.
- Newcastle pozyskało trzeciego zawodnika w tym okienku transferowym. Z wolnego transfer do zespołu "Srok" dołączył Sol Campbell, który poprzednio grał w Arsenalu.

The Sun:

- Agent Mario Balotelliego zaprzecza, jakoby jego klient dogadał się w sprawie kontraktu z Manchesterem City.
- Sir Alex Ferguson uważa, że jeżeli United zdecydowałby się kupić Hernándeza po Mundialu, musieliby zapłacić 3 razy więcej za zdolnego napastnika.
- West Bromwich Albion podpisze nowy, trzyletni kontrakt z pomocnikiem Chrisem Bruntem.

Daily Mail:

- Royston Drenthe poinformował na swoim profilu na Facebooku, że w następnym sezonie chce grać dla Liverpoolu.
- Igor Akinfiejew cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Bramkarzem reprezentacji Rosji oprócz Manchesteru United interesuje się także Arsenal i Juventus Turyn.
- Ramires jest bardzo bliski przejścia do Chelsea.
- Maxi Rodriguez nie przypadł do gustu nowemu menadżerowi Liverpoolu, Roy'owi Hodgson'owi i już tego lata może opuścić Anfield Road. Pomocnika jak na razie chce wypożyczyć Espanyol Barcelona.

Daily Mirror:

- Według "Daily Mirror" Tottenham chce zatrudnić u siebie Mesuta Ozila. "Koguty" są gotowi zapłacić 16 milionów euro.
- Liverpool uzgodnił z Aston Villą opiewającą na 2,5 mln funtów kwotę transferu Luke’a Younga.
- West Ham United odrzucił ofertę Tottenhamu Hotspur w sprawie transferu pomocnika Scotta Parkera.

Tagi: Spekulacje, Transfery

Komentarze (24) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 318

Napisz PW
dodano: 29.07.2010, 20:56, #24 Zwiń/Pokaż komentarz biniu20
dzieki EL Friko. A co do Raula to szanuje go bo jest dobrym napastnikiem i choc nie lubie Realu to musze przyznac ze przez wiele wiele lat stanowil wazne ogniwo w napadzie i który przez lata zdobył ogromne doswiadczenie. Zdziwil mnie fakt ze odchodzi z realu. Myslalem ze zakonczy tam kariere ale tak nie wyszlo
Postów: 2578

Napisz PW
dodano: 29.07.2010, 07:00, #23 Zwiń/Pokaż komentarz sychu10
MaGiK1990 -> tak ale mało która legenda chce kończyć karierę na ławce rezerwowych...
dodano: 28.07.2010, 22:22, #22 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
Szkoda mi Raula, grał lepiej od Benzyny, a i tak nie dostawał szans na gre. Najśmieszniejsze jest jednak to, że jeszcze sezon wstecz był najlepszym strzelcem zaraz po Higuainie . Tak sie nie powinno traktować takiego piłkarza.
Postów: 7601

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 22:17, #21 Zwiń/Pokaż komentarz MaGiK1990
Raúl González podpisał 2-letni kontrakt z Schalke 04. -> taka legenda i opuściła Real... to jest dla mnie nie do uwierzenia.
dodano: 28.07.2010, 19:59, #20 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
Zgadzam się w pełni z poprzednikiem i cieszę się , że Raul nie podpisał z nami kontraktu . Mamy już jednego doświadczonego napastnika i to nam w zupełności wystarczy .

Po drugie styl Raula nie pasuje do PL . Nie jest on jakoś mocno zbudowany , ani potwornie szybki , ani nawet nie ma silnego strzału . Wystarczy pooglądać sobie 10 najładniejszych bramek Raula . Wiem , że tym nie powinno się sugerować , ale sami zobaczcie . Większość z nich to jakieś podcinki i loby , a te bramki to i tak już sprzed 5 czy 10 lat . Jego czas minął . Nie wiem też czy da sobie radę w Niemczech . W każdym bądź razie będzie mu bardzo trudno . Na dodatek tam nikt się nie oszczędza , a on jest podatny na kontuzje , ostatni sezon to potwierdził .

Ale jest mi też go trochę żal . Nie pamiętam ale chyba 2 lata czy 3 temu podpisał kontrakt do 2014 roku . Już za życia był żywą legendą Realu , a teraz :/ . Praktycznie zmuszony do odejścia bo nie wiedział czy bedzie miał miejsce w składzie . Został troche źle potraktowany przez władze Realu . Może zazdrościć Gigsowi Nevilowi czy Schoelsowi . Oni są cały czas szanowani cenieni , a on został wygnany przez młode wilki . Ale to w końcu Real , najważniejsze są pieniądze .
Postów: 318

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 18:44, #19 Zwiń/Pokaż komentarz biniu20
do ziomek205. Nie zgadzam sie z tym co napisales. Po 1 mamy młodych dobrych napastników którym brakuje doswiadczenia i gry a mianowicie Macheda który juz pokazal ze ma nie lada umiejetnosci i w przyszlosci moze byc gwiazda w United, Welbeck który w sparingach pokazal ze warto na niego stawiac, o Chicharito nie musze chyba pisac bo pokazal próbke swoich umiejetnosci na Mundialu, oraz Diouf który tez jest napastnikiem któremu warto dac szanse. Jest tez Owen któremu w poprzednim sezonie dokuczala kontuzja. Mam nadzieje ze w tym sezonie go omina i bedzie ciezko trenowal i bedzie z niego pozytek. Po 2 Rooney wcale nie daje sygnalu ,,wypalania,, to ze na Mundialu nie miał formy i nie błyszczał nie oznacza ze sie wypala. Jest zmeczony sezonem w którym utrzymywał wysoka forme. A teraz potrzebne jest mu troche odpoczynku i ostre przygotowanie do sezonu.
Postów: 546

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 16:42, #18 Zwiń/Pokaż komentarz Roberto Carlos
Kto by pomyślał, że Raul pod koniec kariery odejdzie z Realu. Ikona tego klubu i wielki zawodnik.
Mourinho pewnie nie przywiązuje do tego specjalnej wagi, wątpię by miało dla niego znaczenie czy piłkarz gra dekadę czy 5 miesięcy dla klubu, którym on pokieruje.
Postów: 9

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 16:31, #17 Zwiń/Pokaż komentarz Thompson91
Bardzo żałuję, że nie udało się Bossowi namówić Raula do gra w naszym klubie. Nasz atak jak narazie wygląda bardzo kiepsko. Berbatov to według mnie nie jest gracz na poziom takiego klubu jak MU. Rooney niestety raczej już nie rozegra tak dobrego sezonu, widać po nim oznaki tzw."wypalenia". Dużym wzmocnieniem nie będzie raczej także Hernandez którego pewnie za rok wypożyczymy lub sprzedamy tak jak to było z Tosiciem. Taki ktoś jak Raul według mnie bardzo by pomógł kulejącemu ostatnio atakowi MU. Jest to wielki lis pola karnego i w Premier League na pewno by się sprawdził. Real zrobił wielką głupotę pozwalając mu odejść. Szkoda, że nie przyszedł do Nas zwłaszcza, że był do wzięcia za free...No cóż, mówi się trudno. Dodano: 28 lipca 2010 roku, 16:33Bardzo żałuję, że nie udało się Bossowi namówić Raula do gra w naszym klubie. Nasz atak jak narazie wygląda bardzo kiepsko. Berbatov to według mnie nie jest gracz na poziom takiego klubu jak MU. Rooney niestety raczej już nie rozegra tak dobrego sezonu, widać po nim oznaki tzw."wypalenia". Dużym wzmocnieniem nie będzie raczej także Hernandez którego pewnie za rok wypożyczymy lub sprzedamy tak jak to było z Tosiciem. Taki ktoś jak Raul według mnie bardzo by pomógł kulejącemu ostatnio atakowi MU. Jest to wielki lis pola karnego i w Premier League na pewno by się sprawdził. Real zrobił wielką głupotę pozwalając mu odejść. Szkoda, że nie przyszedł do Nas zwłaszcza, że był do wzięcia za free...No cóż, mówi się trudno.
zobacz więcej
Postów: 2005

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 15:54, #16 Zwiń/Pokaż komentarz michalek08
city juz mialo baloteliego i jakos jego agent zaprzecza ze city ssie do gadaliw sprawie transferu
dodano: 28.07.2010, 15:29, #15 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
Możliwe, że ta oferta za Jovetica to była od nas. BOSS mówi, że nikogo nie chce, bo chce, żeby City nie kupowało zawodników, którzy są w kręgu zainteresowań ManU.
Postów: 4995

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 15:13, #14 Zwiń/Pokaż komentarz Matheo7

"Raúl González podpisał 2-letni kontrakt z Schalke 04. ."

Nigdy bym nie pomyślał , że Real jest do takiego czegoś zdolny, aby pozbywać się piłkarza- żywą legendę, który dla Realu zdobył stokroć bramek i pomógł w osiągnięciu tylu sukcesów. A teraz? Nie było dla niego miejsca w składzie? głupota.

"Royston Drenthe poinformował na swoim profilu na Facebooku, że w następnym sezonie chce grać dla Liverpoolu."

Niestety ta zmiana trenera w Livepoolu już podczas okienka transferowego przynosi korzystne rezultaty. Najpierw Cole , teraz Drenthe, rozsądne transfery.
Postów: 2714

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 14:23, #13 Zwiń/Pokaż komentarz vego4
Ahh ten Real Madryt. Pozbywać się w taki sposób piłkarza, który walnie przyczynił się do tych wszystkich sukcesów tego klubu przez ostatnie kilkanaście lat. To podsumowanie jak bardzo żałosny i nędzny jest ten klub.
Postów: 247

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 14:18, #12 Zwiń/Pokaż komentarz Lyzw
z Drenthe i Maxim to ściemy jak nic;)
wszystko zostało już zdementowane
Postów: 9372

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 14:16, #11 Zwiń/Pokaż komentarz Karmel07
Zgadzam się tym, że jeśliby Ferguson chciał kupić do Mistrzostwach Hernandeza to kwota za jego transfer byłaby znacznie większa niż ta, którą zapłacił za niego przed Mundialem.. Dobry interes Alexa :)

Słyszeliście może, żeby kiedykolwiek Raul był łączony z przejściem do United?? Ja nie... Ciekawe jak on będzie się spisywał w Schalke 04..
dodano: 28.07.2010, 14:03, #10 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
1. Jeżeli menadżer Manchesteru United - Sir Alex Ferguson chce kupić Igora Akinfijewa musi wyłożyć za bramkarza CSKA Moskwa około 12 milionów funtów i 60 tysięcy funtów tygodniówki.! :)
2. Jeżeli Sir Alex Ferguson chce kupić reprezentanta Niemiec - Mesuta Ozila musi wyłożyć jakieś 20 milinów funtów i 65 tysięcy tygodniówki, skoro Tottenham Hotspur wyłożył 16 milinów funtów.! :)
Postów: 2298

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 13:48, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Qba89
Z tego co widzę, Liverpool zbroi się przeciętnymi grajkami, jest to recepta na uzupełnienie kadry niskim nakładem finansowym... Tylko Cole jest wzmocnieniem, reszta chyba kupiona do zajmowania miejsca na L4.

Postów: 988

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 13:41, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Makomen
Bardzo ciekawe informacje podją te gazety.. Jak zwykle coś o City mozemy poczytac.. Widac że Chelsea szuka następcy Joe Cola, a Ramires to chba dobra opcja by była, bo to gracz bardzo dobrze wyszkolony technicznie, szybki, przebojowy.. Idealny jak na następce Cola. No Koguty robią duży ruch, ale pewnie działacze Tottenhamu dopiero teraz się o tym dowiadują że są zainteresowani Ozilem. No zobaczymy. :)

Co do tych naszych transferów to ja też mam takie przeczucie żę SAF coś szykuje, a te wywiady że nikogo już nie kupimy to była tylko zasłona dymna w postaci wmówienia rywalom, że nie jesteśmy już zagrożeniem jeśli chodzi o rynek transferowy.. Należy tylko czekac.. :)
dodano: 28.07.2010, 13:40, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
Ferguson rzeczywiście miał oko do Hernandeza, on chyba jest jakimś jasnowidzem. Muszę szczerze pogratulować mu, pewnie jak manutd.com oficjalnie potwierdziło kupno Meksykanina nie jeden kibic Manchesteru United miał skrzywioną minę. No ale z drugiej strony Mundial wszystkiego nie wyjaśnia, Mundial to nie Premier Legaue oraz Liga Mistrzów, zobaczymy jak pójdzie Javierowi w Manchesterze, oby tak jak w meczach w RPA. Pozdrawiam
Postów: 144

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 13:34, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Kanonier_25
Sol Campbell oficjalnie piłkarzem Newcastle United.
Postów: 11092

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 13:11, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Ale Drenthe potraktował real jak s[...]tę. Bez ich wiedzy paktuje z innym zespołem publicznie ogłasza swoje przenosiny o , których real dowiaduje się z Facebooka. Ale co mu się dziwić bo tak jak real traktuje ludzi tak oni traktują real.
Postów: 3104

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 12:58, #4 Zwiń/Pokaż komentarz przemx8
- Dziwi mnie to że Raul wybrał akurat Schalke... myślę że ma jeszcze umiejętności by pograć na nieco wyższych obrotach

- Raz mówią że Balotelli już w City a później zaprzeczają, śmiech na sali i tak traf do City i tak :P

- Powinniśmy wyłożyć 20mln Euro za Ozila i czekać co dalej będzie, bo według mnie warty jest tych pieniędzy.
dodano: 28.07.2010, 12:43, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Gość [213.156.110.***]
Bardzo możliwe , że SAF coś szykuje i to może nawet większego , bo coś tak widzę , że Ozil chyba oddala się od United . Koguty ponoć proponują 16mln , a ManU niby około 10mln , także Werder chyba przyjmie wyższą ofertę , jeśli to nie jest plotka . No i jeszcze coś to powiedzenia ma Mesut .
Postów: 154

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 12:37, #2 Zwiń/Pokaż komentarz MajesticMU
wgl to czuje, tak cos mi podpowiada ze SAF szykuje w ukryciu jakis transfer, ze cos jest ukrywane. pamietacie jak bylo z Owenem? no wlasnie.
Postów: 1135

Napisz PW
dodano: 28.07.2010, 12:28, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Karolo_MU
Z tym Hernandezem to Ferguson ma racje że po mundialu dał by za niego 3 razy więcej, Hernandez pokazał na mundialu dobrą piłkę i na pewno byłby wychwytywany przez takie Reale czy City. Ferguson ma nosa do transferów i tomu trzeba przyznać !
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.