Wayne Rooney wielkimi krokami zbliża się do szczytu tabeli najlepszych strzelców wszech czasów... ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Fergie szczęśliwy po „twardym" wieczorze

DiaboLLo @19.07.2006, 00:37 | Przeczytano 1090 razy

Fergie szczęśliwy po „twardym" wieczorze
Sir Alex Ferguson jest bardzo zadowolony z twardej gry podczas wygranego meczu towarzyskiego 1:0 z Kaizer Chiefs w Cape Town.

Dong Fangzhou strzelił jedyną bramkę dla United na 7 minut przed końcem meczu i pozwolił wyjechać z twarzą Czerwonym Diabłom z Republiki Południowej Afryki.

Jednak Ferguson był szczęśliwy z powodu realizacji założeń taktycznych i twardej gry wczorajszego wieczora. Fergie sądzie, za gra Diabłów była o wiele twardsza niż w wygranym 4:0 meczu przeciwko Orlando Pirates.

„Oni byli bardziej zorganizowani. Myślę, że też dobrze wytrenowani i trudniejsi do ogrania." – mówił o rywalach na gorąco po meczu Sir Alex Ferguson dla MUTV.

„My zaczęliśmy dobrze. Myślę, że to było dobre wykonanie, ale nigdy nie można brać pod uwagę pierwszych kilku minut."

„Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji w drugiej połowie. Jestem zadowolony, bo to była dobra próba." – dodał szkoleniowiec United.

Paul Scholes grał większą cześć meczu i zanim został zmieniony zaprezentował się bardzo dobrze. Manager Czerwonych Diabłów był bardzo zadowolony z jego gry zwłaszcza, że opuścił większą część poprzedniego sezonu.

„On był poza grą przez długi czas, prawdopodobnie w ciągu ostatnich 20 minut zacząłby pokazywać, że zasługuje na to miejsce i dobrze, że go zabraliśmy."

Kieran Richardson został zdjęty z boiska po poślizgnięciu się i zderzeniu z kapitanem Chiefs Cyrilem Nzamą. Wyglądało to dosyć poważnie, jednak Ferguson przekonuje, ze to nic poważnego.

„On otrzymał mocne uderzenie, a to jest po prostu bolesne." – zakończył Fergie.