Zapraszamy do Quizu o legendzie Manchesteru United, Ryanie Giggsie. ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Walczmy o Kuszczaka !

hiu @19.07.2006, 10:10 | Przeczytano 1105 razy

Walczmy o Kuszczaka !
Polak znów pokazał się z bardzo dobrej strony. Wydaje się, że chce zachęcić Sir Alexa do sięgnięcia po grubą gotówkę. Tomek zagrał fantastyczne zawody w spotkaniu z Bristol Rovers( wygranym przez jego zespół 1-0)

Polski bramkarz zaliczył kilka wspaniałych interwencji, dzięki czemu zasłużył na nagrodę gracza meczu. O zwycięstwie WBA przesądził zaś gol zdobyty w 88 minucie przez Darrena Cartera.

Inny zawodnik, którym zainteresowane są kluby Premiership-Curtis Davies wrócił na boisko po kontuzji pachwiny. Obrońca wszedł w drugiej połowie za Zoltana Gere, i zagrał przyzwoicie.

Na duże brawa zasługuje za to strzelec bramki Carter, który oprócz gola zaprezentował dobrą współpracę z Michael Nardiello.

Może warto by jeszcze powalczyć o Kuszczaka z panem Robsonem ?