Boże Narodzenie i Nowy Rok to dla Premier League gra na pełnych obrotach. Zobacz czy wiesz... ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Rezerwy na remis

DiaboLLo @19.07.2006, 11:46 | Przeczytano 1259 razy

Rezerwy na remis
Rezerwy Manchesteru United zremisowały swój mecz z Walsall 1:1. Dzięki bramce Paul McShane w drugiej połowie nasze rezerwy zremisowały swój mecz na Bescot Stadium.

20-letni Irlandzki obrońca wyrównał stan meczu w 66 minucie, bo nasi przegrywali po pierwszej połowie, a bramkę dla gospodarzy strzelił Kris Taylor.

Ten mecz był debiutem na ławce trenerskiej Briana McClair’a, bo Rene Meulensteen odszedł do duńskiego Brondby Kopenhaga.

Bramkarz Czerwonych Diabłów Tom Heaton popisał się znakomita paradą, ratując zespół przed utratą goli po strzale Hector’a. Jednak był bezradny w 34 minucie kiedy to Taylor strzałem z prawej nogi wpakował piłkę do siatki.

Zawodnicy zaplecza pierwszej drużyny United nie mogli przedostać się przez obronę Walsall, dlatego McClair posłał w pole karne swojego obrońcę i sześć minut po godzinie gry Irlandczyk zdobył wyrównanie po crossowym podaniu Michaela Barnes’a.

Obydwie drużyny miały okazje na zwycięstwo, jednak Fraizer Campbell nie wykorzystał dogodnej sytuacji, podobnie zrobił Martin Butler z Walall, który trafił w poprzeczkę po strzale głową na pięć minut przed końcem meczu.

Rezerwy United będą zadowoleni z takiego startu sezonu, zwłaszcza, że po kontuzji do drużyny wrócił Floribert Ngalula. Młody Belg miał poważną kontuzje i przez dłuższy czas nie pojawił się na boisku, lecz teraz wrócił i zagrał pierwsze 45 minut po czym został zmieniony przez Aarona Burnsa.

Skład United: Heaton (Crockett, 46) - Gray, Rose, McShane, Shawcross, - R. Jones, Marsh (Barnes, 46), Ngalula (Burns, 46) - Campbell, Martin (Hewson, 60), S Evans (Mullan, 46).

Źródło: ManUtd.com