CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

Manchester United powraca na europejskie salony. Czas więc sprawdzić Twoją wiedzę z naszych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Młody Argentyńczyk blisko United

xmilkaax @09.06.2011, 16:05 | Przeczytano 5522 razy

Młody Argentyńczyk blisko United
Według doniesień, Manchester United jest blisko pozyskania pomocnika Independent, Pato Rodrigueza.

Przyjmuje się, że zdolny nastolatek czeka właśnie na pozwolenia na pracę przed podpisaniem umowy z klubem i oficjalnym przejściem na Old Trafford z dniem 1 lipca 2011 roku.

Według niedawnych raportów argentyńskich mediów, klub był gotowy puścić swoją gwiazdkę za 10 milionów Euro, ale więcej szczegółów zainteresowanym nie ujawniono.

W tym sezonie Pato wystąpił w 27 występach dla Independent, w których strzelił 3 bramki.


Źródło: click-manchester.com

Tagi: Manchester United, Spekulacje, Transfery

Komentarze (41) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 62

Napisz PW
dodano: 10.06.2011, 14:37, #41 Zwiń/Pokaż komentarz klinski
nawet nawet brzydał by sie nam
Postów: 2310

Napisz PW
dodano: 10.06.2011, 00:58, #40 Zwiń/Pokaż komentarz carisma

GeThOr napisał:

A kto w przyszłości będzie grał?


a kto z przeszłości gra ? Jakich mamy teraz młodych wychowanków ? Bracia da Silva to wychowankowie ? Chyba nie, chociaż sam nie wiem kiedy piłkarz jest wychowankiem ? Będę wdzięczny jeśli ktoś mnie oświeci :)

Chodzi mi o to, że kupujemy dużo takich młodych talentów, o których potem mów się, że są przyszłościa United, a potem ślad po nich zanika. Liczę na Welbecka, może Cleverly, z Macheda nie wiąże żadnych nadziei.
Postów: 13042

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 23:33, #39 Zwiń/Pokaż komentarz kam17
Mercato!
Postów: 5572

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 23:10, #38 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator

GeThOr napisał:

A Ty mi tu wyjeżdzasz o wzmocnieniach na teraz, jedynie środek pomocy i to tyle na realne wzmocnienia.

Sam sobie zaprzeczasz... Raz twierdzisz że nie trzeba nam wzmocnień na teraz, potem wymieniasz piłkarzy takich jak De Gea czy jakiś konkretny rozgrywający... No to kurde, jak to jest? Potrzeba czy nie?
Dawać młodych bo skład mamy [***]isty, no ale De Gea, Young i rozgrywający też musi być... Już się gubię w tych Twoich wywodach:P
Postów: 6189

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 21:55, #37 Zwiń/Pokaż komentarz RedDiabełek
Często oglądam ligę argentyńską.. ten gracz to isty Ronaldo za młodu.. a nawet bardziej perspektywiczny.. pod okiem Fergusona .. może wyrosnąć na światowej klasy gwiazdę.. Szybki,Dobry drybling,mocne uderzenie, nawet rozegrać potrafi..

10mln ojro.. kupić go i spokój ! Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 21:55
Postów: 2360

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 21:53, #36 Zwiń/Pokaż komentarz GeThOr

toporminator napisał:

Claverley, Wellbeck, Fabio, Rafael, Samlling, Jones, Pogba, Evans, Macheda - mało?? Czas pomyśleć o realnych wzmocnieniach na teraz, nie przyszłość, bo tą mamy zapewnioną dość dobrą.


Na teraz Ferguson kupuje De Geę i Younga. Obronę mamy najlepszą w Anglii jak i w Europie. Skrzydłowych mamy [***]istych Nani, Valencia, Park do tej paczki dołączy być może Young. Defensywni pomocnicy Carrick i Fletcher też mniej więcej solidni gracze. Napastnicy Rooney, Owen, Berbatov, Hernandez, Welbeck, Diouf, Macheda, King hmm naprawdę potrzebujemy realnych wzmocnień bo skład mamy fatalny. Jedyne co nam brakuje to klasowy rozgrywający i mamy naprawdę skład na teraz. A Ty mi tu wyjeżdzasz o wzmocnieniach na teraz, jedynie środek pomocy i to tyle na realne wzmocnienia.
Postów: 2861

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 20:10, #35 Zwiń/Pokaż komentarz utd120

toporminator napisał:

Czas pomyśleć o realnych wzmocnieniach na teraz, nie przyszłość, bo tą mamy zapewnioną dość dobrą.

dokladnie
Postów: 5572

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 20:05, #34 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator

GeThOr napisał:

carisma napisał(a):tylko kupujemy te talenty one sie tam kiszą a tych rezerwach, 1 na 10 jest perspektywiczny, ale i tak w końcu sprzedajemy go najczęsciej do klubu gdzie został wypożyczony


A kto w przyszłości będzie grał?

Claverley, Wellbeck, Fabio, Rafael, Samlling, Jones, Pogba, Evans, Macheda - mało?? Czas pomyśleć o realnych wzmocnieniach na teraz, nie przyszłość, bo tą mamy zapewnioną dość dobrą.
Postów: 2861

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 19:57, #33 Zwiń/Pokaż komentarz utd120

SLAFF napisał:

hm goscia nie znam, youtube to marne źródło wiedzy o piłkarzu. 10 mln to albo mało(przykł.Chicharito) albo dużo(Bebe-jak narazie) okaże sie jesli do transferu w ogóle dojdzie.

Dodano: 09 czerwca 2011 roku, 16:13

10rooney10 napisał(a): Wiem, co od razu o nim wszyscy napiszą, ale dzisiaj wyczytałem na pewnym forum o piłce nożnej, że to świetnie zapowiadający się gracz, stylem przypomina Cristiano Ronaldo, kiedy zaczynał karierę u nas, gracz uniwersalny, gra na obu skrzydłach, obiema nogami dodatkowo, lub też jako środkowy pomocnik...

jesli to prawda co piszesz to spoko hehe, ale ostatnio na świecie coraz więcej CR7 i Messich a wiadomo może 2, 3 zawodników bedzie kiedyś tak grać, ale zobaczymy

nid dodac nic ujac
Postów: 2360

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 19:54, #32 Zwiń/Pokaż komentarz GeThOr

carisma napisał:

tylko kupujemy te talenty one sie tam kiszą a tych rezerwach, 1 na 10 jest perspektywiczny, ale i tak w końcu sprzedajemy go najczęsciej do klubu gdzie został wypożyczony


A kto w przyszłości będzie grał?
Postów: 1040

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 19:50, #31 Zwiń/Pokaż komentarz adipetre

sarkazm napisał:

Gość ma kopyto jak Gibson i do tego jest świetnie wyszkolony technicznie.
Ciekawa opcja.


Czyli generalnie drugi Gibson.
Postów: 546

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 19:18, #30 Zwiń/Pokaż komentarz jareksmolak

leito276 napisał:

jareksmolak Spoójrzcie na ten filmik:
http://www.youtu(...)=related

Jakieś pobieństwo do C.Ronaldo chyba jest ;)


A i jeszcze jeden:
http://www.youtu(...)3RE&NR=1

Napewno jest szybki, dobry technicznie i nieprzewidywalny. Trochę słabo zbudowany ale Chica tez sie odbijał od wszystkich jak tu przyszedł a teraz taki kozak się zrobił;)

Mam nadzieje, że go pozyskamy. Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 16:38


Na moje oko to on oszałamiającej techniki niema (a znam się trochę na tym). Dość szybki to on faktycznie jest ale nie oceniaj techniki po ilości tricków jakie ten chłopak wykonał bo to wcale się zbytnio nie łączy...

Ale skąd wiesz, że oceniam jego technikę po trickach ?
Zauważ, że wszystko to co robi robi na bardzo dużej szybkości! A skoro się na tym znasz to pewnie wiesz, że im szybciej biegniesz z piłką, tym trudniej cokolwiek zrobić. Według mnie bardzo dobrze panuje nad tym co robi.



Nie powiedziałem, że ma oszałamiającą technikę, nie wiem gdzie Ty to wyczytałeś... Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 19:20
zobacz więcej
Postów: 108

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 19:07, #29 Zwiń/Pokaż komentarz ALF
A już miałem nadzieje , że to Javier Pastore .
Postów: 118

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 18:26, #28 Zwiń/Pokaż komentarz leito276

jareksmolak napisał:

Spoójrzcie na ten filmik:
http://www.youtu(...)=related

Jakieś pobieństwo do C.Ronaldo chyba jest ;)


A i jeszcze jeden:
http://www.youtu(...)3RE&NR=1

Napewno jest szybki, dobry technicznie i nieprzewidywalny. Trochę słabo zbudowany ale Chica tez sie odbijał od wszystkich jak tu przyszedł a teraz taki kozak się zrobił;)

Mam nadzieje, że go pozyskamy. Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 16:38


Na moje oko to on oszałamiającej techniki niema (a znam się trochę na tym). Dość szybki to on faktycznie jest ale nie oceniaj techniki po ilości tricków jakie ten chłopak wykonał bo to wcale się zbytnio nie łączy...
zobacz więcej
Postów: 5572

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:55, #27 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator
Jednak zamiast kolejnych kilku Bebe czy Obertanów wolałbym jednego, sprawdzonego gracza świetnego od zaraz. Podziękował, wyszedł.
Postów: 3415

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:52, #26 Zwiń/Pokaż komentarz thunderbolt

united8 napisał:

To wkońcu się ździwisz, czy nie ździwisz ?
bez względu na wszystko, będę zaskoczony.
Postów: 2954

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:52, #25 Zwiń/Pokaż komentarz cycuu89
Moje zdanie jest takei że talentów nigdy za wiele :) czyli trzeba brać.

Ale w tym okienku czekam na coś wiecej niż młode talenty ;P
Postów: 992

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:44, #24 Zwiń/Pokaż komentarz Michał The Red
Argentyńczyk.. :błe:
Postów: 3815

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:39, #23 Zwiń/Pokaż komentarz united8
A niech sprowadzi nawet 15 młodzików po 10 mln, byle by kupił Sneijdera/Modricia.

Z drugiej strony, szkoda, że zamiast korzystać z młodzików bedą kupować jakieś gwiazdeczki. O ile transfer Jonesa wspanialy, to pomocników młodych w szkólce mamy sporo... Dodano: 09 czerwca 2011 roku, 17:40

thunderbolt napisał:

Na ekranie wygląda to [***]iście;) Ale wcale się nie zdziwię, jeśli nie będzie Sneijdera czy Modrica tylko taki wynalazek. Choć wtedy z drugiej strony mocno się zdziwię:P


To wkońcu się ździwisz, czy nie ździwisz ?
Postów: 3415

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:27, #22 Zwiń/Pokaż komentarz thunderbolt
Na ekranie wygląda to [***]iście;) Ale wcale się nie zdziwię, jeśli nie będzie Sneijdera czy Modrica tylko taki wynalazek. Choć wtedy z drugiej strony mocno się zdziwię:P
Postów: 32

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 17:09, #21 Zwiń/Pokaż komentarz MikeUnited
Nie wiem jak Wy ale ja widze tu pewne ryzyko, 10 mln to wcale też nie tak mało, a filmiki o każdym można niemal już piłkarzu zrobić by wyglądał na szybkiego i wartego tych pieniedzy ..
chcę młodych i perspektywicznych graczy jak najbardziej ale hura optymizm "2 Hernandez" się nam raczej nie trafi(obym sie jednak mylił)
ja czekam na widoczne w pierwszej "11" meczowej wzmocnienie nadal bo niemal nic prócz tyko niusów od kilku tygodni nie mamy :(
Postów: 546

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:52, #20 Zwiń/Pokaż komentarz jareksmolak
SLAFF -> Ja to wiem. Ale no gołe oko widać, że chłopak ma pokrętło w nodze. A to już coś. A to czy z niego coś będzie to się okaże za kilka lat, tylko jeżeli wypali to wtedy będzie kosztował 4 razy tyle.

Co do Obertana, to ja bym go nie skreślał. Kiedyś powiedziałem, ze ten chłopak ma potencjał na miarę Naniego i ja się tego trzymam.
Postów: 2310

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:50, #19 Zwiń/Pokaż komentarz carisma
tylko kupujemy te talenty one sie tam kiszą a tych rezerwach, 1 na 10 jest perspektywiczny, ale i tak w końcu sprzedajemy go najczęsciej do klubu gdzie został wypożyczony

wcale się nie zdziwię jak z Welbackiem, Macheda, Cleverly nie będzie tak jak z Cambellem, Possebonem czy Simpsonem - też wielki talenty, zachwycaliśmy się jaką to mamy młodzież, a teraz siedzą w średniej kalsy klubach, a taki młodzików, któzy mieli być przyszłością United w ostatnich 3 latach było już z dziesięciu jak nie lepiej
Postów: 724

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:49, #18 Zwiń/Pokaż komentarz krootki
Ja powiem tak, jak już kupimy Younga, Snejdera i De Gee a zostanie jeszcze troche kasy to mozna kupić jego i jeszcze z 2 takich, jak sie któryś nie sprawdzi to potem można zawsze ich gdzies sprzedać a teraz nie są zbyt kosztowni, jednak żeby kupować takich graczy trzeba najpierw się pozbyć Browna, jakiegos napastnika, Gibsona i kogoś jeszcze kto nam jest nie potrzebny.
Postów: 1814

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:49, #17 Zwiń/Pokaż komentarz koli09
Czyżby Fergie budował ekipę na długie lata ? Nie mam nic przeciwko temu by tak było.

Patrząc na filmiki, mogę powiedzieć, że przypomina mi Crisa. Owszem tych Crisów było już ze 100, ale chyba żaden nie przyszedł do MUFC, dlatego można zaryzykować i kupić Pato.

My potrzebujemy właśnie takich skrzydłowych, którzy mają wielki zbiór zagrań, którzy jednym niekonwencjonalnym zagraniem, czy jednym dryblingiem zrobią różnicę i pomogą nam wygrać mecz. Szanuję Antonio Valencię, za to, jak gra, za to, że tak szybko otrząsnął się po kontuzji i wrócił do dobrej formy, a może i bardzo dobrej, ale lepiej kupić skrzydłowego po którym nie wiadomo czego się spodziewać w pozytywnym tego słowa znaczeniu aniżeli takiego, który ogranicza się tylko do jednego zwodu.

A i kwota za niego nie jest zbyt wysoka, bo nie wyniesie więcej niż 8 milionów funtów, więc chyba warto go ściągnąć.
Postów: 40

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:44, #16 Zwiń/Pokaż komentarz SLAFF

jareksmolak napisał:

Spoójrzcie na ten filmik:
http://www.youtu(...)=related

Jakieś pobieństwo do C.Ronaldo chyba jest ;)


A i jeszcze jeden:
http://www.youtu(...)3RE&NR=1

Napewno jest szybki, dobry technicznie i nieprzewidywalny. Trochę słabo zbudowany ale Chica tez sie odbijał od wszystkich jak tu przyszedł a teraz taki kozak się zrobił;)

Mam nadzieje, że go pozyskamy. Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 16:38

filmiki filmikami Obertan na nich tez wyglądał jak 2 Ronaldo a jak jest wszyscy wiemy. Prawdziwym wyznacznikiem jest gra w meczu a nie składanka najlepszych trików i goli, nawet ze mnie można by zrobić zawodnika kadry mimo że jestem słaby bo kilka meczy mi wyszło hehe
zobacz więcej
Postów: 5923

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:44, #15 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Gość ma kopyto jak Gibson i do tego jest świetnie wyszkolony technicznie.
Ciekawa opcja.
Postów: 1703

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:43, #14 Zwiń/Pokaż komentarz SLU
Technikę ma prawie tak świetną jak Bebehahaha
Postów: 792

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:41, #13 Zwiń/Pokaż komentarz Malish
SAF pokazal ze na mlodych pieniedzy nie szczedzi. moze nie byc zawodnikiem podstawowowego skladu ale moze byc gwiazda, potencjal na pewno ma. a 10 mln to nie tak duzo...fakt niektorzy beda sie smiac ze 10mln wyrzucone w bloto ale SAF oszczedza na innych pilkarzach, albo na braku transferu a jak kogos chce to go bierze
Postów: 1703

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:39, #12 Zwiń/Pokaż komentarz SLU
Chciałbym takiego technika w United:)
Postów: 10367

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:38, #11 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
właśnie jak Ronaldo tak kiwa i biega i ta łatwość ahh bierzmy go !!! z niego będzie na pewno ktoś na miarę Cristiano!!!! to tylko 10 mln...
Postów: 546

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:29, #10 Zwiń/Pokaż komentarz jareksmolak
Spoójrzcie na ten filmik:
http://www.youtu(...)=related

Jakieś pobieństwo do C.Ronaldo chyba jest ;)


A i jeszcze jeden:
http://www.youtu(...)3RE&NR=1

Napewno jest szybki, dobry technicznie i nieprzewidywalny. Trochę słabo zbudowany ale Chica tez sie odbijał od wszystkich jak tu przyszedł a teraz taki kozak się zrobił;)

Mam nadzieje, że go pozyskamy. Edytowano: 09 czerwca 2011 roku, 16:38
Postów: 2896

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:28, #9 Zwiń/Pokaż komentarz MadGreg
Nie znam go, nie wiem, jak gra, ale o słowach 10rooney10 wzrósł mi apetyt na tego zawodnika. Jak co, to do akademii, aby się rozegrał tutaj i można zobaczyć, co z niego wyrośnie.
Postów: 292

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:27, #8 Zwiń/Pokaż komentarz borczo
Dobra muza w filmiku :) A tak na poważnie, to 5 pokazanych akcji na krzyż nic więcej nam nie powie. Warto się tylko zastanowić czy nadal potrzebujemy młodych zdolnych, czy może czas uzupełnić w końcu skład doświadczeniem.
Postów: 1024

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:24, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Glutek
no no to grubo, wzmocnienia bardzo poważne mamy zamiar robić, Varane, Jones, Pato.

Sir Alex mówi : "uwaga, napi[...]alam wzmocnienia!"

a tak serio to można kupić chłopaka, może coś będzie, ale nie można wierzyć że każdy zawodnik okaże się być takim jak Chicharito.. taki gość trafi się raz na milion.

PS. piszecie młodego chłopaka, a nie piszecie ile dokładnie lat ma.
A ma 21.. kiedyś to jak się młodego zawodnika kupywało to miał 18 lat a w wieku 21 to już wymiatał.. a teraz?
Postów: 11092

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:20, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Takie transfery to ryzyko jednak decyzja należy do SAF czy chce robić drużynę na teraz czy też dokupowywać kolejnych bezjajowych latynosów nie rozumiejących istoty bycia Czerwonym Diabłem , który według założenia powinien walczyć do ostatniego tchu.
Postów: 930

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:17, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Zgley
Co najwyżej akademia. Taka zabawa z piłką nie przejdzie w Anglii, są wyjątki (takie jak CR), ale to raczej nie pasuję do PL.
Ale faktycznie przypomina swoim stylem, właśnie naszego byłego grajka, Cristiano. I to aż za bardzo przypomina :P
Postów: 5621

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:15, #4 Zwiń/Pokaż komentarz wikir
nie wiem co o nim sądzić, pierwszy raz o nim słyszę, ale jak ma być to brylancik pokroju Chicharito to czemu nie. w dodatku gra ponoć na obu skrzydłach i jest obu nożny i gra jako ŚP.
Postów: 170

Napisz PW
dodano: 09.06.2011, 16:14, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Maar
Dobrze,niech SAF nakupuje młodych i obiecujących. Z takim podejściem(przy obecnym składzie) da nam to zabezpieczenie na parę następnych lat jeżeli idzie o ligę. LM można traktować jako taki bonus bo nie ukrywajmy,słabsza dyspozycja 3-4 graczy i dwumecz przegrany,w LM za dużo zależy od szczęścia lub przychylności coniektórych.Krajowa Liga jest najważniejsza a bezpieczeństwo jej wygrywania dają właśnie młodzi i energiczni gracze.
Postów: 40

Napisz PW