Jesteś pewien, że znasz tę część historii United? Rozwiąż nasz quiz, a dowiesz się wielu nowych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Finał z Chiefs!

DiaboLLo @20.07.2006, 23:51 | Przeczytano 1318 razy

Piłkarze Kaiser Chiefs będą mieć szansę rewanżu na Czerwonych Diabłach grając w finale „Vodacom Challenge 2006" dzięki pokonaniu dzisiejszego wieczora Orlando Pirates 2:0.

Były napastnik Charltonu Atletic Shaun Bartlett dał prowadzenie gospodarzom już w piątej minucie spotkania po dobrym crossowym zagraniu od Davida Mathebuli.

„Kierownicy" przypieczętowali swoje zwycięstwo na 13 minut przed końcem meczu, kiedy to Gert Schalkwyk popisał się znakomitym uderzeniem i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku bramki „Piratów."

Zwycięzca tego pojedynku zagra po raz drugi z piłkarzami Manchesteru United tuż przed ich powrotem do Manchesteru. Mecz odbędzie się w sobotę 22 lipca o godzinie 15:00 czasu polskiego. Czerwone Diabły pierwszy mecz z pałkarzami Kaiser Chiefs zagrali we wtorek 18 lipca, a mecz zakończył się zwycięstwem naszych Diabełków 1:0. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę…