Rozwiąż krótki quiz związany z Newcastle United i spotkaniami Czerwonych Diabłów z tym klubem. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +7 - Gracze Arsenalu zapowiadają szybką odpowiedź

Miłosz @10.02.2014, 19:46 | Przeczytano 2189 razy

Gracze Arsenalu zapowiadają szybką odpowiedź
Miniony weekend nie był najlepszy dla piłkarzy Arsenalu oraz Manchesteru United. Obie drużyny będą miał szansę na szybką rehabilitację, kiedy przyjdzie im zmierzyć się ze sobą w środowy wieczór na Emirates. Piłkarze Kanonierów obiecują swoim kibicom odpowiedź za przegraną 1:5 z Liverpoolem.

"Żadnemu z nas nie podobał się ten mecz. Wyglądało, jakbyśmy nie wyszli na pierwszą połowę, co wykorzystał Liverpool. Musimy wyciągnąć wnioski przed najbliższym meczem" - przyznał Wojciech Szczęsny.

"Reprezentujemy jeden z największych klubów na świecie i takie porażki są nie do zaakceptowania. Powiedzieliśmy to sobie w przerwie i w drugiej połowie mecz się wyrównał. To dla nas cenna lekcja i musimy zrehabilitować się w meczu przeciwko Man United."

Koledze z zespołu wtóruje Per Mertesacker: "To było jedno z największych rozczarowań sezonu. Nie można tak grać na tym poziomie. Liverpool wyszedł pewny siebie, choć to my mieliśmy nad nimi przewagę w tabeli. W środą mamy okazję na szybką odpowiedź. Musimy sobie przypomnieć jak zareagowaliśmy na porażkę z Man City. Trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność za dumę Arsenalu."

Źródło: arsenal.com

Tagi: Arsenal, Per Mertesacker, Wojciech Szczęsny, Wypowiedzi przedmeczowe