Wayne Rooney wielkimi krokami zbliża się do szczytu tabeli najlepszych strzelców wszech czasów... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Raport z wypożyczeń #39: Chicharito z golem!

Kadra Sitos @16.04.2015, 21:17 | Przeczytano 995 razy

Raport z wypożyczeń #39: Chicharito z golem!
Źródło: dailymail.co.uk

Nieco jak Polskie Koleje Państwowe - opóźniony "Raport z wypożyczeń" dotarł do celu! Przyjrzymy się wszystkim meczom z poprzedniego weekendu, wewnątrztygodniowym spotkaniom w ramach rozgrywek League One i Championship, a także pojedynkowi madryckich drużyn w Champion League. Podzielimy się również najnowszymi doniesieniami w sprawie kontuzji Willa Keane'a.

Javier Hernández w końcu pojawił się na boisku w koszulce Realu Madryt od pierwszych minut. Carlo Ancelotti dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom przed ćwierćfinałem Ligi Mistrzów, co zaowocowało tym, że Chicharito w spotkaniu z SD Éibar rozegrał pełne 90 minut. Hernández wpisał się na listę strzelców w 31. minucie, pokonując bramkarza gości strzałem głową. Ciekawostką jest, że ostatnie pełne 90 minut Chicharito rozegrał w grudniu zeszłego roku, podczas meczu Ligi Mistrzów przeciwko Ludogorets. Jeszcze gorzej wygląda bilans bramkowy Meksykanina - sobotnia bramka była pierwszą od października zeszłego roku, gdy Chicharito pokonał bramkarza Levante. Ostatecznie Real zwyciężył 3-0, a oprócz napastnika wypożyczonego z Manchesteru United do siatki trafiali Cristiano Ronaldo oraz Jesé.

Bramka Chicharito przeciwko SD Éibar:

We wtorkowym spotkaniu Real Madryt zagrał "na wyjeździe" z Atlético w ramach pierwszego spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów. Po dobrym występie w lidze, Chicharito został pominięty w kadrze meczowej na to spotkanie. Ja również co nieco pominę i napiszę tylko: Atlético  0 - 0 Real Madryt.

Guillermo Varela i jego Castilla zmierzyła się z Tudelano. Urugwajczyk spędził na boisku 76 minut, podczas których ujrzał żółtą kartkę, i został zmieniony przez Enzo. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 (Burgui - Álex Sánchez).

Sporting Lizbona bez Naniego w kadrze meczowej zwyciężył 1-2 na wyjeździe z Setubal. Trener Lizbończyków wystawił nieco rezerwowy skład. Oba zespoły grały praktycznie po 30 minut w osłabieniu po czerwonych kartkach dla Fenancio  (Setubal) oraz Ewertona (Sporting, dwie żółte kartki w 3 minuty; rekord Ángela di Maríi niezagrożony). Gole zdobywali Suk Hyun-Jun (Setubal) oraz Carlosa Mané i Junuya Tanaka (Sporting).

Ángelo Henríquez również dostał wolne od swojego szkoleniowca. Dynamo Zagrzeb zmierzyło się na wyjeździe z Belupo, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Odmieniona Aston Villa z Tomem Cleverleyem w składzie pokonała na wyjeździe Totenham 0-1. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił oczywiście Christian Benteke. W doliczonym casie gry z boiska wyleciał zawodnik Aston Villi, Carlos Sanchez. Cleverley rozegrał 90 minut.

Przechodzimy teraz do spotkań League One i Championship, w których, od czasu ostatniego raportu, odbyły się dwie kolejki.

Barnsley znów bez zwycięstwa. Drużyna Bena Pearsona nie potrafi zwyciężyć już od 7 spotkań, co przełożyło się na ich pozycję w tabeli ligowej. W weekendowym spotkaniu Barnsley zremisowało 1-1 (Winnall - O'Shea)  z Chesterfield na własnym stadionie. Ben Pearson rozegrał 90 minut. We wtorkowym meczu Barsnley udało się na wyjazdowe spotkanie z Notts County. Kolejny remis 1-1 (Bajner - Winnall) i kolejne 90 minut Pearsona.

Bolton również bez zwycięstw. W pierwszym spotkaniu "Kłusaki" zmierzyły się na własnym stadionie z Norwich i uległy 1-2 (Le Fondre - Dorrans, Hooper). Saidy Janko rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych i zameldował się na boisku dopiero w 87. minucie, zastępując Toma Walkera. Drugie ze spotkań, domowe przeciwko Charltonowi, na remis. 1-1 na Reebook Stadium po bramkach Bulota (Charloton) i Adama le Fondre (Bolton). Janko spędził 90 minut na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry, zastępując Josha Velę.

Nieco lepiej spisało się Derby County. Weekendowe spotkanie przeciwko Brentford na remis (1-1 po bramkach Benta i Pritcharda). Jesse Lingard pojawił się na murawie w 76. minucie, zmieniając Craiga Brysona. W drugim spotkaniu Lingard rozegrał 90 minut, a Derby pewnie pokonały Blackpool na własnym boisku 4-0. Bramki zdobywali Craig Bryson, Tom Ince oraz dwukrotnie Daren Bent.

Reece James stał się podstawowym wahadłowym w ekipie Huddersfield. Drużyna młodego Diabła wygrała swoje wyjazdowe spotkanie z Nottingham 0-1 po bramce Seana Scannella. Reece James zaliczył w tym meczu 90 minut. Drugi mecz, również na wyjeździe, na remis. Huddersfield w delegacji do Brighton zremisowało 0-0. Reece James rozegrał kolejne 90 minut i złapał żółtą kartkę.

Preston North End dwukrotnie na remis przed własną publicznością. Drużyna Sama Johnstone'a zremisowała z Bristol City 1-1 (Beckford - Wilbraham), a także 2-2 z Gillingham (Beckford, Robinson - McGlashann, Legge). W obu spotkaniach Sam Johnstone rozegrał po 90 minut, niestety - bez kolejnych czystych kont.

I na koniec Sheffield Wednesday, niestety nadal bez Willa Keane'a w kadrze meczowej. Anglik wciąż nie powrócił do sprawności po konutzji. Napastnik Manchesteru Unied przybył nawet w ostatnich dniach do Manchesteru, aby odbyć tutaj leczenie. Trener Sheffield miał ujawnić, że Keane powróci do klubu w poniedziałek. Nie ma więc szans, aby wystąpił w zbliżającym się spotkaniu przeciwko Bournemouth. Omówimy jeszcze naprawdę krótko mecze Sheffield Wednesday: remis 1-1 z Chartlonem oraz zwycięstwo 1-0 nad Brentford zapewniły drużynie Sów 4 punkty w ostatnich dwóch spotkaniach.

Źródło: Własne

Tagi: Ángelo Henríquez, Ben Pearson, Guillermo Varela, Javier Hernández, Jesse Lingard, Liga Mistrzów, Nani, Reece James, Saidy Janko, Sam Johnstone, William Keane