United zagrają w Lidze Europy, ale czy wiesz cokolwiek o tych rozgrywkach? Rozwiąż nasz quiz i... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Shaw i Rooney z kontuzjami

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @10.05.2015, 10:33 | Przeczytano 1679 razy

Shaw i Rooney z kontuzjami

Louis van Gaal potwierdził, że kontuzje Luke'a Shawa i Wayne'a Rooneya nie wyglądają na poważne. Obaj gracze już na pierwszej połowie musieli zakończyć swe zmagania w meczu z Crystal Palace, wygranym przez Diabły 2:1.

Shaw został uderzony w twarz przez Jamesa McArthura i wyglądał na oszołomionego, gdy lekarze weszli na murawę udzielić mu pomocy. Po 40 minutach gry na noszach został zniesiony z boiska i zastąpiony przez Jonny'ego Evansa.

Rooney z kolei dostał kilka mocniejszych kopniaków w lewe udo i utykał jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Kapitan nie pojawił się na boisku w drugiej odsłonie meczu, a zastąpił go Radamel Falcao.

To było nieciekawe, ponieważ nasz zespół stracił równowagę. Phil Jones musiał zagrać jako lewy obrońca. Rooney miał mrowienie w nodze, więc musiałem go zmienić, co nie podobało się zbytnio naszemu sztabowi akurat w tym czasie meczu w okolicznościach takich, że musieliśmy walczyć do samego końca  o wygraną.

Shaw dostał z łokcia i leciała mu krew z nosa, pojechał do szpitala, ale usłyszałem od lekarzy, że wróci z nami do domu, więc nie sądzę, żeby to było coś poważnego. Nie ryzykując po prostu go zmieniliśmy. Rooney miał mrowienie w nodze, więc w następnym tygodniu jest zdrowy i gotowy do gry.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Crystal Palace, Kontuzje, Louis van Gaal, Luke Shaw, Premier League, Wayne Rooney, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo