CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

Zapraszamy do Quizu o legendzie Manchesteru United, Ryanie Giggsie. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +9 - Świetny mecz na Old Trafford, Arsenal pokonany!

Relacje Red_Devil @28.02.2016, 14:08 | Przeczytano 4940 razy

Świetny mecz na Old Trafford, Arsenal pokonany!

Marcus Rashford po raz kolejny zszokował Old Trafford - tym razem zdobył dwie bramki przeciwko Arsenalowi. "Kanonierzy" dwa razy odpowiadali kontaktowymi golami, ale tego dnia Czerwone Diabły nie dały wydrzeć sobie zwycięstwa.

Louis van Gaal dokonał dwóch zmian w wyjściowej jedenastce w porównaniu do ostatniego meczu z Midtjylland (5:1) - David de Gea i Marcos Rojo zastąpili Sergio b i Joe Rileya.

Tagi: Ander Herrera, Arsenal, Danny Welbeck, Debiuty, James Weir, Marcus Rashford, Mesut Özil, Old Trafford, Premier League, Relacje z meczów, Timothy Fosu-Mensah, Znamy składy, Zwycięstwo

Komentarze (85) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 1138

Napisz PW
dodano: 02.03.2016, 00:05, #85 Zwiń/Pokaż komentarz kurczak*
W dalszym ciągu jestesmy jednak na 5 miejscu wiec musze ostudzic wasze optymizmy, tracimy 7 pkt do arsenalu i 3 do city ale jak city wygra zaległy mecz to bedziemy do nich tracic az 6 pkt. GLORY MAN UNITED!
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 00:53, #84 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Przypomne wam trzy pierwsze lata sir Alexa Fergusona:11 miejsce,2miejsce,11 miejsce.

Jak widzicie dwa razy zdobył 11 lokate chociaż w drugim sezonie był już drugi.Mogli go zwolnić, zostawili i zapewnili klubowi salon trofeów.Więcej szacunku dla Luisa van Gaala, on ma talent charyzme renome i taktyke.Pokazał już nie raz Wengerowi gdzie raki zimują.
Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 10:15, #83 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza

rooney29 napisał:

Przypomne wam trzy pierwsze lata sir Alexa Fergusona:11 miejsce,2miejsce,11 miejsce.

Jak widzicie dwa razy zdobył 11 lokate chociaż w drugim sezonie był już drugi.Mogli go zwolnić, zostawili i zapewnili klubowi salon trofeów.Więcej szacunku dla Luisa van Gaala, on ma talent charyzme renome i taktyke.Pokazał już nie raz Wengerowi gdzie raki zimują.


Drogi Ekspercie.

Z tej strony na niczym nie znająca się gawiedź. Jeśli masz zamiar komentować cokolwiek, to rób to w przybliżonej wersji do tego, co widzę powyżej. Zacząłbym jednak od poprawnego pisania imienia van Gaala, skoro jesteś takim jego wielbicielem. Przestań prowokować. Gdzie byłeś, jak united zesrało się całe ze wstydu w danii? Gdzie byłeś jak norwich, southampton czy bournemouth uwidoczniło wszystkie braki tego zespołu?

Nikt nie życzy źle tej drużynie, ale kiedy jest czas na krytykę, wtedy ona się pojawia. i KAŻDY MA PRAWO pisać swoje opinie, dopóki robi to w cywilizowany sposób. to co piszesz o alexie - zgoda. ale od razu piszesz o wengerze: mecze w poprzednim sezonie: 1-1-1, mecze w tym sezonie, póki co to gdzie raki zimują w dwmueczu to wenger pokazał van gaalowi, oklepując go 0:3 na emirates.

Ty natomiast póki co pocisz wypowiedzi po góra dwa-trzy zdania. Napisz dziesięć - dwadzieścia mądrych zdań, dlaczego van gaal zasługuje na szacunek w united. nie w dinozaurowej erze ajaxu, nie w barcelonie czy bayernie. dziś jest w united, wypadł z ligi mistrzów, odpadł drugi rok z rzędu z pucharu ligi z nizej notowanym zespołem, w pucharze anglii męczył się z ogórkami, ma najgorszy bilans ze wszystkich trenerów united ostatniego półwiecza. ale dajmy Ci szansę. wszyscy mają do niego szacunek. ja również. wiele razy pisałem na jego temat artykuły. ten facet da się lubić, mądrze gada, tak jak piszesz, ma charyzmę, renomę. ale tym się nie wygrywa, za to punktów nie przyznają.

Tak więc, posępny redaktorzyna, pyta Cię - czy potrafisz napisać w minimum dziesięciu zdaniach - za co mozemy pochwalić van gaala w united? trzymam kciuki ze ci się uda, wtedy wywołasz być moze ciekawą dyskusję. do dzieła!
zobacz więcej
Postów: 12

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 11:07, #82 Zwiń/Pokaż komentarz devil fan
tylko że van Gall nie ma tyle czasu co SAF. Gdyby był pare lat młodszy.... ale patrząc na skład jakim pokonał Arsenal to robi wrażenie. Być moze gdyby nie plaga kontuzji bili byśmy się teraz o lidera ?
dodano: 29.02.2016, 11:51, #81 Zwiń/Pokaż komentarz twojS [188.121.0.***]
wazza jestes glupkiem
Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 11:59, #80 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza
a dziękuję. "Głupi ten co głupio robi"

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.02.2016, 12:00

Postów: 467

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 12:34, #79 Zwiń/Pokaż komentarz Deuce
@Wazza
Jestem naprawdę w szoku, że tracisz czas na próbę dyskusji z jednostką, która określa tutejszych "ekspertów" jako "żałosne małe ludzie gorsze sortu" tudzież "nieudaczników", hejtera nie potrafiącego nawet poprawnie napisać "Lingard", a przede wszystkim merytorycznego zera, jakiego jedynym pseudo argumentem jest "taktyczny geniusz".

Już pomijam fakt, że gość popłakuje na temat minusów od redaktorzyny, podczas gdy sam nawalił ich więcej, niż Red_Devil(pozdrawiam serdecznie) naklepał ich mnie.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 12:37

Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 12:52, #78 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza
Podjąłem rękawicę, choć coś czuję, że mogę z nią wylądować upaćkany błotem. ale cóż - czekam na analizę pracy van gaala. widać, adwokatów też dostatek.
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 13:04, #77 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Nie mam po co rozpisywac sie i uzywac polskich znakow dla takich ludzi.Piszcie sobie wypracowania na kasie w biedronce, banda nieudacznikow hejtujacych co sezon kolejnego trenera.Gdzie byles jak SAFA chcieli zwolnic?No gdzie?Manusite nawet nie istnialo wiec nie mogles popisac sobie takich glupot.@Deuce twoja miniaturka z wada wzroku wszystko wyjasnia, po prostu nie widzisz pilki na boisku i taktycznego geniuszu van Gaala.
Bede pisal jak mi sie podoba nazwisko obojetnie ktorego gracza, kazdy wie o co chodzi.Macie problem z Lingaardem, Lingerdem, Lingardem bo to wasz pupilek, taki syndrom dopingowania nieudacznikow, fajtlapow, flejtuchow.On jest niegodny reprezentowania United, rozumiecie? Niegodny, ktos taki jak on moze sobie kopac pilke w Sunderlandzie.Im wiecej sprowadzi sie do zespolu graczy jego pokroju tym bardziej poziom schodzi ponizej top4.
van Gaal potrafi wprowadzac mlodych graczy do zespolu, potrafi nauczyc zespol dyscypliny taktycznej, zelaznej koncentracji.W kazdym zespole w ktorym byl odniosl sukces, zbudowal przyszla potege Bayernu Monachium.Ale co wy tam pamietacie, was interesuja tylko Murinio i inne takie pseudo trenerki, moze jeszcze Poczetino byscie chcieli na stolki lub Rodgersa.Ten ostatni by sie nadawal znakomicie, taki typowy nieudacznik.Moglibyscie co niedziele pisac dalej swoje glupoty.Opisywac jak to Lingerd zrobil jeden udany drybling.
zobacz więcej
Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 13:19, #76 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza
Widzisz...w erze Fergusona to wszyscy, łącznie z tobą liczyli terminarz na liczydle, spotykali się w pubach, u znajomych na meczach i tak dyskutowali o grze. teraz możesz spokojnie usiąść przed kompem, wziąć ochraniacz na zęby, zacisnąć je z całych sił i wylewać pomyje. w barze za brak jakicholwiek argumentów i szczekanie, już dawno dostałbyś kuflem po głowie i leżał pod krzesłem. jednak przed kompem można wszystko. tyle, że inni potrafią krytykować bez błazenady.

53 minusy na koncie... to jakiś rekord wszechświata. więc proponuję zakład: jak napiszesz po ludzku czym to van gaal wykazał się do tej pory w united, jakim to geniuszem jest taktycznym i kiedy ten geniusz się objawił i zrobisz to przy skleceniu ok 20 (albo i więcej) poprawnych gramatycznie zdań - opublikuję to na głównej. dajesz mistrzu.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 13:21

Postów: 225

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 13:23, #75 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Po takim zalosnym chamskim komentarzu w moim kierunku, czlowieka ktory nie jeden raz byl na Old Trafford zanim ty ogladales mecz na sopcascie.Stracilem jakakolwiek ochote na dalsza rozmowe, jestes redaktorem?
Raczej prowokatorem i to tanim.Minusujcie dalej kazdy minus to miod na moim sercu(od takich osob).Kolko wzajemnej adoracji.
Na głównej niedługo opublikujesz ,, van Gaal zostaje na kolejny sezon".To będzie mi wystarczyć :)
Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 13:35, #74 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza
CHAMSKIM KOMENTARZU? to w takim razie ,to co pisałeś do tej pory, to jakieś laurki były? plujesz i mówisz że deszcz pada? to my prowadziliśmy jakąś rozmowę? jeśli uważasz że to jest kółko wzajemnej adoracji, to po co tu zaglądasz? byłeś na old trafford? gratki. ja też byłem i myslisz ze pozwala ci to na więcej, niz tym którzy nie byli?

Minusy to dla ciebie miód? a co powiesz, jeśli w ciągu godziny wszystkie twoje beznadziejne komentarze znikną z tej strony? będziesz zadowolony?

Jeśli van gaal zostanie na kolejny sezon to będzie oznaczało, że zarząd twardo stoi przy swoim. i to tez trzeba bedzie pochwalić. ale tego, ze w lidze mistrzów united zabraknie, tego ze adidas za brak awansu zapłąci mniej, tego ze dalej bedziemy wydawac głupio kasę - tego nikt nie pochwali. nikt nie odbiera van gaalowi tego co królewskie. tylko król zgubił berło, korona dawno leży w przyzamkowej fosie i ty razem z nią się tam znalazłeś . Dałem Ci szansę wypowiedzenia się w normalny, cywilizowany sposób. co zrobiłeś? znowu zaszczekałeś. obszczekuj dalej ale inne podwórko.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 13:38

Postów: 225

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 13:42, #73 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Zaczyna sie uzywanie swojej ,, wladzy" na pokaz.Zdajesz sobie sprawe z tego co robisz, i jak bardzo naraza cie to na smiesznosc?.Grozic mi, ze usuniesz moje posty.Naprawde co moge zrobic to tylko pogratulowac ci twojego zyciowego sukcesu, dostania jakiegos elementu ,,wladzy" na forum i zastraszania nimi uzytkownikow portalu i to nie nowych bo wchodze tutaj codziennie od wielu lat(nie tylko od daty utworzenia konta).Przezylem kasacje kont jaka nastapila z powodu awarii.
Mozesz sobie swoje komunistyczne metody stosowac tylko komu to wyjdzie na dobre?
Adidas da mniej pieniedzy, no cos strasznego, przeszkodzi to pewnie w pozyskaniu Messiego, Neymara, ROnaldo i innych football managerowych transferow dla gimnazjalistow.
ps:moze mam jeszcze piesc na chwale Van Gaala utworzyc bo taka mi dasz szanse?(nakaz a szansa to dwa rozne pojecia).
Postów: 552

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 14:06, #72 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Wazza
ale kto cie straszy? ja? skoro czerpiesz przyjemnosc z dostawania minusow za błazeństwo, to stąd moje pytanie czy tak samo zatryumfujesz, gdy ktoś usunie twoje mamrotanie? dopniesz swego?

i nikt tu nie rozkazuje co masz robic. wpadles jak ślepy do kina i obijasz się po krzeslach. trącasz wszystkich dookola, kto zwroci ci uwagę, ze nadepnąłeś kogos po ciemku. co mnie to interesuje ile lat masz konto? interesuje mnie brak argumentów z twojej strony.spam jaki walisz komentarzami po jednym, dwa zdania. o proszę, pod postem o wengerze udało sie napisac cos z sensem. choc troche, ale zawsze.

kto tu kogo zastrasza? czy ja napisalem ze ktos ma zamiar usunac twoje konto? sykasz na każdym kroku, prowokujesz, szczekasz, plujesz, uwazasz się za czlowieka lepszego sortu bo byles na OT. rozbileś bank, wygrales internety. nawet jesli uwazasz ze van gaal jest geniuszem, nie potrafilbys naskrobać 5 zdań na ten temat. to nie byl zaden nakaz, jedynie szansa.

Postów: 570

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 14:20, #71 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Ja nie wiem, ale jeśli mi się coś nie podoba i uważam, że jest to słabe to z tego nie korzystam i szukam odpowiadających mi rzeczy. Więc nie wiem po co wchodzisz na ten serwis.

Załóż własną stronę i pokaż wszystkim odwiedzającym manusite.pl jak się takie serwisy prowadzi.

No chyba, że jesteś kibicem City lub Chelsea i wpadasz po hejtować trochę i się ponabijać z tego, że wszystkich irytujesz. Choć według mnie po takim czasie to już się nudne zrobiło.
Postów: 467

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 14:28, #70 Zwiń/Pokaż komentarz Deuce
@Wazza
Tak czułem, że to nie będzie błoto...

rooney29
Serio schodzimy do poziomu szkoły podstawowej "ty masz zeza", a "a ty nosisz okulary"? Myślałem, że niżej upaść nie można, ale jednak...

Idąc jednak dalej - chociaż nie wiem po co - przecież jedyna osoba, która na tej stronie ma faktyczny problem z Lingardem, to właśnie Ty. Każdy widzi, że nie jest to gwiazda drużyny i prawdopodobnie nigdy nie będzie nikim więcej niż uzupełnieniem składu, so what? Gra? Asystuje? Strzela? Wywiązuje się ze swoich zadań, a że nie jest wybitny? Fergie rozjeżdżał ligę Youngami, Valenciami, Parkami, Andersonami i Cleverleyami, bo tacy piłkarze też są potrzebni, a krytyki - szczególnie dwóm ostatnim - nikt nie szczędził. Lingard robi to, czego się od niego oczekuje - nie więcej, nie mniej. Nie zarabia kokosów, nie gwiazdorzy, jest to tylko skromny chłopak, który daje drużynie tyle ile może. Kiedyś liczyło się serce do gry, liczyła się wola walki i wkład w każdym meczu. Jesse wykazuje się właśnie powyższymi, a więc wszystkim, za co osobiście uwielbiam piłkarzy. Pamiętasz Parka? Pewnie, że pamiętasz, w końcu jesteś z ery Fergusona, kiedy tej strony jeszcze nie było. Pamiętasz jak zapierdzielał po boisku? Surowy technicznie, ale płuca miał żelazne i zawsze dawał z siebie więcej niż wszyscy wokół. Jak można nie lubić takich zawodników?

Van Gaal wprowadza młodych graczy, BO INNYCH NIE MA. Ja wiem, że kupić piłkarza to nie jest łatwa rzecz, czytałem te Twoje głupoty, więc wiem, że to nie FM i nie klikniesz sobie na Bale'a i buum. Jest. Kiedy do dyspozycji była cała kadra, van Gaal nawet nie patrzył w kierunku akademii. Wolał doświadczonego Schweinsteigera i słabnącego w zastraszającym tempie Carricka w środku polu, a w ataku postawił na pozbawionego dynamiki i zwyczajnie sobie nie radzącego Rooneya, który, jak na ironię, gdy już zaczął grać nieźle, to doznał kontuzji, BO TEŻ TYRAŁ CAŁY SEZON. Mourinho i Pochettino to pseudo trenerki... fakt, obaj są beznadziejni, niczego nie osiągnęli i pracują w biedronce. Jeśli juz tak ładnie ich określasz, to nie zapomnij o historii van Gaala, który z hukiem wyleciał z Barcelony, Bayernu i zapewne wyleciałby również z Manchesteru, gdyby nie Woodward. Wychwalasz van Gaala? Nosisz go na rękach? Spoko, ale bądź też obiektywny.

"Po tak zalosnym chamskim komentarzu"... taki tekst z Twojej strony podchodzi pod szczyt... napisałbym buractwa, ale pozwól, że użyję jednego ze słów świadczących o mojej przynależności do "małych ludzi niższe sortu" - otóż to podchodzi pod szczyt hipokryzji. Pozwól więc, że wezmę z Ciebie przykład i również nie uargumentuję tej tezy.

Co Ty tam jeszcze nabazgrałeś...
Że niby używanie władzy na pokaz? Jestem właśnie zaskoczony, że za swój niski poziom jeszcze nie zostałeś zbanowany, skasowany, czy cokolwiek innego. A że po całej masie tej gównoburzy, którą rozpętałeś ktoś wyłącznie zauważa, że istnieje możliwość "uszczęśliwienia" Cię na siłę, to jakiś komunizm i nadużywanie władzy? Dżizus, k***a, ja pie**ole.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 14:33

zobacz więcej
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 16:51, #69 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Anderson zaliczał kapitalne występy przypomnij sobie jeden sezon gdy grał co mecz świetnie.Potem jednak była kontuzja, kolejna.Sauna z Ronaldo i tak dalej.
Park pogromca Arsenalu, wybitne żelazne płuca.Oddawał całe serce zespołowi, grał z poświeceniem o każdą piłke.

Lingard gdy traci piłke to robi miny, podskakuje macha rękoma a tymczasem idzie kontra...
nawet o symulkach nie wypada wspominać.


Proszę przestań obrażać starych dobrych piłkarzy United i nie porównuj ich do Jessego Lingarda.
To mnie właśnie wkurza w tych twoich komentarzach, na siłę próbujesz zrobić z tego drewna symulującego kogoś heroicznego.
PS:Z Korwinistą nie dyskutuje, widzę typową retorykę.

Era autbusu Mourinho sie juz skonczyla.Nie ma co robic tego w United.Nie mam zamiaru oglądać czegoś takiego to byłaby obraza dla tego klubu.
Pochettino naściągałby tu przeciętnych Hiszpanów, Brazylijczyków i nic by nie osiągnął.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 16:54

Postów: 467

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 18:34, #68 Zwiń/Pokaż komentarz Deuce
Przestałem czytać, gdy określiłeś mnie jako korwinistę.
Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Powodzenia w dalszej karierze na stronie.

Btw. Chciałbym, żeby na tej stronie była opcja "ignoruj". Byłbym przeszczęśliwy.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 18:36

Postów: 777

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 19:26, #67 Zwiń/Pokaż komentarz oma45
Byłem na OT ponad 15 razy czy to oznacza ze jestem fajny? A zapomniałem dodać czas wywalić Luja . Chłop ma farta ,ze te dzieciaki mu wygrały te mecze . Geniusz Luisa? Zdecydowanie nie . Jeżeli ktos uważa Luja za geniusza to kim jest np Pep? . Co do tej waszej burzy... Beka jak gość,który jest mega "trolem" tak bruździ . Powiem tyle Luís nie umie sie sam obronić , nie robia tego wyniki a juz na na tysiąc procent nie ma kibica ,który jest w stanie to zrobić to jest fakt . Ten pan popracuje tutaj do końca sezonu tyle w temacie .
Postów: 141

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 22:38, #66 Zwiń/Pokaż komentarz redinfidel
Jak jesteś takim ekspertem to jakim k*rwa prawem porównujesz pierwsze sezony SAFa do LVG??

1.porównujesz młodego trenera na lata z doświadczonym facetem który miał przynieść stabilizację i wyniki. Gdyby to Giggs był teraz za sterami United zgodził bym się z tym porównaniem, LVG ma zupełnie inne zadania, już nie wspominając że przez CAŁĄ karierę SAF nie miał takiego komfortu i możliwości wpakowania setek milionów euro w zespół żeby co? Żeby zespół prezentował się w 75% meczów beznadziejnie? Fajnie że Rashford czy Varela mogą się pokazać, ale czy serio uważasz że wydanie astronomicznych pieniędzy na transfery i granie juniorami jest oznaką zdrowia psychicznego?To nie jest trener na lata, to ktoś kto miał dać wyniki na już, a mamy sezon niewiele lepszy niż za Moyesa(w LM DM w sumie nawet lepszy był DM).

2. Doświadczenie SAFa w tym czasie vs LVG. Luj ma za sobą trenowanie Bacy, Ajaksu, Bayernu, Holandii, SAF był początkujący trenerem. A i tak był w 2gim sezonie na pozycji wicelidera, na ten moment jesteśmy na 5tym miejscu z nikłymi nadziejami na TOP4 z trenerem 100x bardziej doświadczonym (odnosząc sie do okresu który wspomniałeś). W żenującym stylu odpadliśmy z LM, styl gry w wielu meczach jest tak nudny że nawet najwięksi kibice zasypiają, przegrywamy z outsiderami. To jest dla Ciebie wyznacznik dobrego trenera?

3. Pokazał charyzmę? GDZIE? W ŻENUJĄCYCH atakach na dziennikarzy? W byciu przyspawanym do krzesła(a jak już wstał to się położył)? Gdzie są jaja LVG jak trzeba było posadzić Roo na ławce jak w połowie sezonu nic nie grał?

nie chce mi się z Tobą dyskutować, wszystko przemawia przeciw LVG, w większości meczów gramy nudną piłkę bez efektów, tragiczna polityka kadrowa, wyniki? BRAK. Jasne,można zostawić go na nast. sezon bez LM, może jakoś wejdziemy do TOP4 ale potem co? Znów budowanie zespołu od nowa bo LVG wyprzedał wszystkich wartościowych zmienników? Kolejny sezon gdzie będziemy musieli przed każdym meczem przygotować 6cio pak żeby być w stanie obejrzeć mecz United z drużynami ze strefy spadkowej? Kolejny sezon z piłkarzami rzucanymi po wszystkich pozycjach gdy naturalny zmiennik siedzi na ławce?
Ja dziękuję bardzo.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.02.2016, 22:39

zobacz więcej
Postów: 141

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 23:11, #65 Zwiń/Pokaż komentarz redinfidel
Po przeczytaniu reszty komentarzy rooney29 uważam że niepotrzebnie karmię trolla...
Postów: 2381

Napisz PW
dodano: 01.03.2016, 11:31, #64 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Red_Devil
Dokładnie, najlepiej nie odpowiadać na zaczepki. Kolega ma już 2 ostrzeżenia, także jak się nie uspokoi, to go wkrótce pożegnamy ;)
Postów: 205

Napisz PW
dodano: 29.02.2016, 10:35, #63 Zwiń/Pokaż komentarz gruff1
Van Gaal ma jednak to cos stworzyl mieszanke wybuchowa ktora narazie idzie jak burza. Brawo za odwage brawo nasza mlodziez i zastanawiam sie czy konieczne jest wydawanie milionow na najemnikow oczywiscie wzmocnienia są potrzebne ale tylko te przemyslane i rozsądne cenowo .

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.02.2016, 10:35

Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:23, #62 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Pasja, zaangażowanie, charakter. Wreszcie jakoś to wyglądało, nawet defensywa zagrała bardzo poprawnie, a oba gole straciliśmy raczej po indywidualnych błędach niż po bombardowaniu Kanonierów. Kolejne kontuzje zaczynają przypominać krwawy kabaret ale ta nasza młodzież wygląda naprawdę dobrze, zwłaszcza taktycznie, Memphis czy Jesse świetnie przesuwali się za swoimi obrońcami, Varela ochłonął po ciężkim początku i zaczął pilnować strefy, Rushford praktycznie zawsze był tam gdzie należało, nawet Mensah poza jednym podaniem na kontrę dał o sobie znać z dobrej strony. Tego nie można odmówić Van Gaalowi - bardzo, bardzo szybko potrafi zaadaptować młodych zawodników do gry na wysokim poziomie. Szkoda tylko że Januzaj gdzieś nam się zatracił.

Słówko o Memphisie bo to był chyba jego pierwszy mecz w barwach United gdy widać było, że jest częścią drużyny, a nie odrębnym elementem. Owszem, zdarzały mu się już dobre występy ale takiej pozytywnej agresji, woli walki i trzymania się wytycznych nie widziałem u niego jeszcze nigdy. Wyglądało to tak jakby dorósł dosłownie w ciągu 2-3 tygodni. I mimo, że nadal jeszcze nie wszystko mu wychodzi to wygląda o niebo lepiej niż wówczas gdy wszyscy chcieliśmy go linczować - po meczach ze Stoke i Chelsea.

Herrera z Matą wreszcie złapali odpowiedni luz i od razu przekuło się to na styl gry drużyny. Szybkie wymiany piłki, szukanie przestrzeni, branie ciężaru gry na swoje barki - wyglądało to jak z najlepszych spotkań ubiegłej kampanii. Przydałby im się jednak lepszy partner w centrum bo Morgan, mimo że w drugiej połowie już lepszy, to i tak zanotował bardzo słaby występ. Po jego podaniu wprost pod nogi Kanoniera bramkę zdobył Ozil, jego kiksy z pierwszej części gry wymieniłem już niżej. Źle, źle, do poprawy.

Krytykowany Lingard standardowo udowodnił swoją wartość nie milionem niepotrzebnych dryblingów, a efektywnością - idealna asysta mówi sama za siebie. A to przecież Arsenal, nie jacyś trzecioligowcy...

Ten mecz miał dwóch bohaterów, pierwszym jest oczywiście Rashford który zrobił nieprawdopodobne show, drugim Van Gaal naprędce spawający z nie tyle odrzynków co z samych wiórów. Jak widać Holendrowi bardziej opłaca się powierzyć zgraję chłopaków w wieku od 17 do 21 lat niż oddawać walizki pieniędzy na transfery :) Z tego, jak i wielu innych meczów nasza młodzież korzystać będzie do końca kariery - wielu z nich pewnie niekoniecznie na Old Trafford ale to jest coś za co leciwemu Tulipanowi który dziś dał przy linii popis niczym za starych dobrych czasów w Ajaksie możemy być wyłącznie wdzięczni.

PS
Orsę to ma jednak pecha xD

PS2
Życie bez Rooneya istnieje i ma się bardzo dobrze. Może ci Chińczycy jeszcze oddzwonią? :)
zobacz więcej
Postów: 2972

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:32, #61 Zwiń/Pokaż komentarz youngy18

Szemhazaj napisał:

Pasja, zaangażowanie, charakter. Wreszcie jakoś to wyglądało, nawet defensywa zagrała bardzo poprawnie, a oba gole straciliśmy raczej po indywidualnych błędach niż po bombardowaniu Kanonierów. Kolejne kontuzje zaczynają przypominać krwawy kabaret ale ta nasza młodzież wygląda naprawdę dobrze, zwłaszcza taktycznie, Memphis czy Jesse świetnie przesuwali się za swoimi obrońcami, Varela ochłonął po ciężkim początku i zaczął pilnować strefy, Rushford praktycznie zawsze był tam gdzie należało, nawet Mensah poza jednym podaniem na kontrę dał o sobie znać z dobrej strony. Tego nie można odmówić Van Gaalowi - bardzo, bardzo szybko potrafi zaadaptować młodych zawodników do gry na wysokim poziomie. Szkoda tylko że Januzaj gdzieś nam się zatracił.

Słówko o Memphisie bo to był chyba jego pierwszy mecz w barwach United gdy widać było, że jest częścią drużyny, a nie odrębnym elementem. Owszem, zdarzały mu się już dobre występy ale takiej pozytywnej agresji, woli walki i trzymania się wytycznych nie widziałem u niego jeszcze nigdy. Wyglądało to tak jakby dorósł dosłownie w ciągu 2-3 tygodni. I mimo, że nadal jeszcze nie wszystko mu wychodzi to wygląda o niebo lepiej niż wówczas gdy wszyscy chcieliśmy go linczować - po meczach ze Stoke i Chelsea.

Herrera z Matą wreszcie złapali odpowiedni luz i od razu przekuło się to na styl gry drużyny. Szybkie wymiany piłki, szukanie przestrzeni, branie ciężaru gry na swoje barki - wyglądało to jak z najlepszych spotkań ubiegłej kampanii. Przydałby im się jednak lepszy partner w centrum bo Morgan, mimo że w drugiej połowie już lepszy, to i tak zanotował bardzo słaby występ. Po jego podaniu wprost pod nogi Kanoniera bramkę zdobył Ozil, jego kiksy z pierwszej części gry wymieniłem już niżej. Źle, źle, do poprawy.

Krytykowany Lingard standardowo udowodnił swoją wartość nie milionem niepotrzebnych dryblingów, a efektywnością - idealna asysta mówi sama za siebie. A to przecież Arsenal, nie jacyś trzecioligowcy...

Ten mecz miał dwóch bohaterów, pierwszym jest oczywiście Rashford który zrobił nieprawdopodobne show, drugim Van Gaal naprędce spawający z nie tyle odrzynków co z samych wiórów. Jak widać Holendrowi bardziej opłaca się powierzyć zgraję chłopaków w wieku od 17 do 21 lat niż oddawać walizki pieniędzy na transfery :) Z tego, jak i wielu innych meczów nasza młodzież korzystać będzie do końca kariery - wielu z nich pewnie niekoniecznie na Old Trafford ale to jest coś za co leciwemu Tulipanowi który dziś dał przy linii popis niczym za starych dobrych czasów w Ajaksie możemy być wyłącznie wdzięczni.

PS
Orsę to ma jednak pecha xD

PS2
Życie bez Rooneya istnieje i ma się bardzo dobrze. Może ci Chińczycy jeszcze oddzwonią? :)


Jest po prostu dobrym trenerem. Nic więcej. Chyba, że pechem można tłumaczyć kilkanaście lat posuchy.

zobacz więcej
Postów: 3598

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:18, #60 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax
Co do tego Schneiderlina, nie sądzę, by był kiepskim graczem do środka. Nie zapominajmy, że to jego pierwszy sezon w MU, a w mojej opinii cały czas się rozkręca. Z Midtjylland zaliczył bdb mecz, dziś fakt - słabiej, a nawet najsłabiej z MU. Ale mimo tego statystyki ma dobre, nawet z tego meczu z Arsenalem. Liczby nie kłamią, zwłaszcza, że jak do tej pory Morgan to kluczowa postać w naszej pomocy. A to, ze brak u niego zapędów ofensywnych - z tym trzeba się kierować do LvG, który zabronił mu odrywania się od swoich obrońców. Jeśli chodzi o trio z defensywnej pomocy Morgan, Carrick i Schweini - Francuz jest w tym sezonie najlepszy.

I nie mówię tego dlatego, że darzę go sympatią, ale całkiem serio, jako piłkarski kibic.
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:31, #59 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
On nie jest kiepskim graczem, nie twierdzę tego - ale kompletnie nie panuje nad tym co się dzieje w strefie za którą jest odpowiedzialny, a to już ogromny kamień do ogródka defensywnego pomocnika. Midtjylland... Wiesz, gdzie Rzym, a gdzie Krym :) Ja nie wymagam od niego zapędów ofensywnych, chcę rzetelnego wypełniania przestrzeni między obrońcami, walki i umiejętności wślizgiwania się między przeciwników. Morgan to jak na razie "siła razy ramię", wiadomo że co mecz zanotuje kilka przechwytów czy wybić, ale na tej pozycji to naturalne. Nienaturalne są wielbłądy jakie popełniał choćby dziś.

Wciąż uważam, że stać go na wiele, zwłaszcza ze zgraną i co najmniej solidną obroną za plecami, jednak podobne występy jak ten dzisiejszy zakrawają na dramat. Francuz zdecydowanie potrzebuje większego spokoju w swoich poczynaniach, dopiero gdy umysł zapanuje nad ciałem będzie w stanie wskoczyć w buty Carricka.
Postów: 196

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:55, #58 Zwiń/Pokaż komentarz banchoo
"drugim Van Gaal naprędce spawający z nie tyle odrzynków co z samych wiórów. Jak widać Holendrowi bardziej opłaca się powierzyć zgraję chłopaków w wieku od 17 do 21 lat niż oddawać walizki pieniędzy na transfery :)"

Dlatego tym bardziej nie rozumiem tego, co Holender zrobił w tym klubie. Od początku jego kariery na Old Trafford widać, że najlepiej sobie radzi wówczas gdy ma do dyspozycji taktycznie przygotowanych solidnych zawodników. Smalling pod jego wodzą rozkwitł i jako jeden z nielicznych zawsze wykazywał dużą wolę walki. Najlepsze spotkania graliśmy z mocniejszymi drużynami, gdzie nastawialiśmy się na odpowiednią taktykę, a nie dominację od początku do końca spotkania. Dobrze też wypadaliśmy w tych spotkaniach, w których - o dziwo - mieliśmy masę kontuzji i van Gaal łatał dziury ludźmi z rezerw i akademii. Przypomina się seria bodaj 11 meczów bez porażki jesienią 2014, gdy podobnie jak dzisiaj mieliśmy z 15 kontuzjowanych zawodników, a mimo to jechaliśmy na Emirates, gdzie Arsenal nas cisnął niemożebnie, i wyjeżdżaliśmy z 3 punktami. Wszystko dzięki zaangażowaniu, taktycznemu przygotowaniu, ostrożności w grze i, nie da się ukryć, również szczęściu.

Natomiast gdy przychodzi nam grać niemal pełnym składem, to wówczas Holendrowi włącza się lampka z napisem "Filozofia" i przekonanie, że gdy wszyscy w kadrze są zdrowi to mamy obowiązek zdominować każdego, osiągnąć posiadanie na poziomie 70% i wymienić przynajmniej 666 podań - obojętne w jakiej strefie boiska. Dziś, około 80minuty, pojawiła się informacja na temat posiadania piłki 39%-61% dla Arsenalu, ale myślę że wszystkim odpowiadał zarówno wynik, jak i sposób gry naszych zawodników w tamtym okresie (świetnie się bawili na połowie Arsenalu - wreszcie nie musieliśmy oglądać panicznych wykopów, jak w meczu z Chelsea, a przynajmniej nie przez cały czas). Ogólnie to z tego co pamiętam, najlepiej w tym sezonie wypadaliśmy w meczach, w których nie mieliśmy tej dominacji w posiadaniu, o którą van Gaal tak mocno zabiegał. Może poza meczem z Duńczykami 3 dni temu, ale... no cóż, bądźmy poważni - jeśli rywal nie chce grać piłką, to przecież nikt go do tego nie zmusi.

Dlatego wciąż nie potrafię zrozumieć, jak ktoś, kto słynął z dobrego taktycznego przygotowania zawodników, z wyciągania z młodzieży wszystkiego co najlepsze i umiejętnego korzystania z solidnych zawodników, którzy pod nim rozkwitali, w ogóle nie chce tego robić w klubie z Manchesteru. Gdyby nie kontuzje, to wielu tych młodych zawodników, którymi od kliku tygodni cieszymy oczy, pewnie jeszcze długo by nie zadebiutowało w United. Zastanawiam się czy był choćby jeden taki gracz z naszej szkółki, który zadebiutował u Holendra ot tak po prostu, a nie dlatego, że wszyscy zawodnicy na tę pozycję znajdowali się wówczas w szpitalu. Chyba nie było takiego przypadku.

Inne grzechy Holendra ze sprzedażą solidnych grajków, kupowaniem gwiazdorów, którzy się nie sprawdzili, odchudzeniem kadry do stopnia uwłaczającego klubowi, który gra na wielu frontach, i faworyzowaniem niektórych zawodników, wszyscy znamy i szkoda je wciąż wymieniać, bo temat przewałkowany został na tysiące sposobów. Ale takie mecze, jak ten dzisiejszy, wciąż pokazują, że jak się chce, to można zbudować coś z niczego, a Holender wciąż ma pewne atuty, które mógłby wykorzystywać w swojej pracy na Old Trafford (dzisiejsza sytuacja z sędzią naprawdę zacna ;D). Dlaczego więc z nich nie korzysta i od dwóch lat stara się budować zespół na innych zasadach niż to wcześniej zwykł czynić?
zobacz więcej
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 22:43, #57 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Dokładnie tak ale Szemhazaj hejter bedzie opluwac jadem i wscieklizna najlepszego def pomocnika ligi
Postów: 225

Napisz PW
[Komentarz ukryty] Pokaż
Postów: 2381

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 19:04, #55 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Red_Devil
Dobrze, że ty jesteś genialny.
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 19:51, #54 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
WIelki miłośnik Lingaarda jak zwykle minusuje.No wiecej tych minusów redaktorzyno.
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 20:18, #53 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Nudny już jesteś.
Postów: 341

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 21:04, #52 Zwiń/Pokaż komentarz nemox007
Czy leci z nami Admin?
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 22:40, #51 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Napisz kolejne opowiadanie o przesuwaniu Lingaarda.
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 22:38, #50 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Luis Van Gaal to największy trener w historii futbolu(obecnie bo Fergie na emeryturze) więc szacunku więcej marni ludzie hejterzy, nieudacznicy
Postów: 16

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 19:01, #49 Zwiń/Pokaż komentarz Suchy Csw
Ten mecz powinien nosić tytuł dzieciaki Lujego :P, może to jest skład, który by wygrywał tak jak 20 lat temu inna młodzież wygrywała co mogła dla United. Reszta niech sobie leci do Chin i tam zbiera walizki z pieniędzmi za nic
Postów: 77

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:50, #48 Zwiń/Pokaż komentarz Mikołaj17
https://fbcdn(...)ebd0d687
wiem, że myśl która mi przeszła przez głowę jest wywołana huraoptymizmem zaraz po meczu z Arsenalem. Jednak na myśl, że już wkrótce może będziemy świadkami debiut duetu Martial&Rashford, przez głowę przechodzi mi ta dwójka Panów. ;)
Postów: 317

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:47, #47 Zwiń/Pokaż komentarz Razor1878
https://twitt(...)86933248

I wszystko jasne xD
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:01, #46 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Weźcie mi tego Schneiderlina bo już naprawdę nie mogę. Ten chłopak jest tragiczny, beznadziejny! Jego wsparcie obrony jest żenujące, to ma być defensywny pomocnik za którego rzuciliśmy ogromne pieniądze? Depay dziś ma więcej energii w działaniach obronnych od niego. Co on zrobił przy golu Welbecka, jak go do ciężkiej kur*y krył? Później oczywiście sfaulował przeciwnika metr przed szesnastką bo odebrać piłki nie umie, a następnie w jakiś kontrowersyjny sposób zagrał futbolówkę w kotle po rożnym. Przez niego nie mamy żadnego spokoju w środkowej strefie boiska, jest ale go nie ma. Stuletni Carrick nie grałby tam gorzej od niego, podobnie jak inteligentny Blind czy nieodżałowany Schweini. Już ostatnio zastanawiałem się nad tym czy aby świetne wrażenie jakie pozostawiał po sobie w Southampton Morgan było zasługą samego Francuza czy też jego partnera Wanyamy który wspomagał go w każdej sytuacji. W MU jest odpowiedzialny w pojedynkę za trzymanie w ryzach linii pomocy i totalnie zawodzi. Dorzucając do tego grających z kartkami Varelę i MC nie zdziwię się jeśli polegniemy, zwłaszcza gdy Wenger rzuci w bój Giroud który potrafi się przepchnąć czy Campbella który nie zagra pewnie gorzej od niewidzialnego Walcotta.
Postów: 5923

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:10, #45 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Bo popsujesz głowę Francuzowi, tak jak my popsuliśmy Cleverleyowi ;)
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:43, #44 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Szemhazaj
Spox, tylko taki leszcz jak Moyes mógł pozwolić żeby ktoś maltretował psychicznie jego piłkarza :)
Postów: 927

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:39, #43 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96
Muszę powiedzieć że nie spodziewałem się tak dobrego meczu United. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony tym co pokazali i że przede wszystkim wygrali. Pomimo tego że ze składu wypadło dość sporo kluczowych zawodników to ci którzy ich zastępują, a są to głównie bardzo młodzi zawodnicy, grają naprawdę dobrze. Oglądałem tylko pierwszą połowę i podczas niej w ogóle nie było widać osłabienia składu, jakie spowodowały kontuzje. Patrząc na grę, to wyglądała ona tak jakby United grali swoim najmocniejszym składem. Jednak teraz jest w nim sporo zmian i szansę dostają młodzi, którzy pewnie przy innych okolicznościach nawet nie mogliby o tym pomyśleć, ale pokazują bardzo dobrą grę.

Jestem bardzo zadowolony z tego meczu i zwycięstwa. Mecz z Duńczykami w czwartek wyszedł nam dobrze i myślę że to dało trochę motywacji i chęci zawodnikom co było dziś widać w grze. Także wygrana z Kanonierami powinna dać wiarę że sukces jakim jest pierwsza czwórka, pomimo trudnej sytuacji kadrowej jest jednak możliwy.
Nie wiem czy ktoś z was spodziewał się takiego meczu i tego że Rashford strzeli dwie bramki, to było coś wspaniałego. Osiemnastoletni zawodnik praktycznie wygrywa nam mecz z Arsenalem :).
Dzisiejszy mecz był dobry i oby było takich więcej, w końcu zawodnicy pokazali że jak się chce i włoży trochę chęci i zaangażowania to można, nawet pokonać taki Arsenal który jeszcze niedawno z Barcą grał jak równy z równym do pewnego momentu.
Także pierwsza czwórka cały czas jest w zasięgu i United wciąż pozostaje w walce :).
zobacz więcej
Postów: 5032

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:18, #42 Zwiń/Pokaż komentarz solit
Niesamowity sen Rashforda dalej trwa. Ten osiemnastoletni chłopak w 3 dni strzelił tyle bramek co w całym poprzednim sezonie Radamel Falcao. Miejmy nadzieje, że po takim wejściu smoka znajdzie miejsce w pierwszej drużynie na lata. Można też wygrywać mecze bez trzech filarów drużyny, którymi niewątpliwie byli obok De Gei: Smalling, Rooney i Martial. W czwartek bardzo mi się podobała gra Rileya. Dzisiaj jednak zamiast niego wszedł Fosu - Mensah. Van Gaal chce chyba pobić jakiś rekord z ilością wpuszczonych na boisko wychowanków. Dzisiaj Holender dał też szansę Weirowi. Już straciłem rachubę w tych debiutach.
Postów: 43

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:12, #41 Zwiń/Pokaż komentarz Mikolaj Atłachowicz
Gdzie zobaczę wszystkie triczki z tego meczu ??? :D
Postów: 308

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 18:05, #40 Zwiń/Pokaż komentarz wojtasg3
Varela ma [***]iste wrzutki.
dodano: 28.02.2016, 18:01, #39 Zwiń/Pokaż komentarz rooney [213.108.14.***]
Marcus Rashford i reszta tych młodych chłopaków czapki z głów. Cieszy też fakt luz który w końcu widać u Depaya
dodano: 28.02.2016, 17:47, #38 Zwiń/Pokaż komentarz ruud [83.21.167.***]
Przestańcie krytykować jak nie ma za co, bo akurat w tym meczu ewidentnie było widać pojęcie Van Gaal'a. To wam go brak jak myślicie że wszystko załatwia się od kliknięcia jak w FM
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:26, #37 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Van Gall dał tą wygraną, ma beznadziejny skład a mimo to walczy o top4.
Postów: 241

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:36, #36 Zwiń/Pokaż komentarz TweOczyZielone
Gol Herrery to fuks nie żadna filozofia.
Skład ma taki jaki sobie kupił. (kontuzje,kontuzjami jednak za dużo ludzi sprzedał w jednym oknie.)
Nie chcę hejcić, ponieważ zamknął mi usta dzisiaj Holender, jednak na ubóstwianie jest stanowczo za wcześnie. Sezon się skończy to zobaczymy i wtedy można ocenić pracę kwiatuszka.
Pacz Leicester jaki to jest beznadziejny skład, wyceniany przed sezonem na raptem około 30mln funtów.
Postów: 241

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:30, #35 Zwiń/Pokaż komentarz TweOczyZielone
Ciekawe jaki jest stosunek wygranych United do wstawania w meczu Van Gaal'a.
Jedno trzeba przyznać Holendrowi, jak mu się [***] pali to jakiś młodziak odpala czy to Martial,Lingard teraz Rashford.
Nadal uważam, że to trener nie dla nas, ponieważ styl gry jaki prezentuje lub chce prezentować drużyna to nie jest to czego chyba każdy kibic chce.
Dzisiejszy wieczór należy do Tulipana, jednak zobaczymy po sezonie.
O matko już widzę tą wypowiedz pomeczową. Nigdy na kierunek Filozofii, Nigdy!
Duży plus dla młodziaków i mały plusik dla Depay'a cudów nie robił ale wracał się i dobrze na skrzydle, szczególnie pod koniec rozrzucał piłkę.
P.S
Fosu-Mensah, strasznie mi się podoba ten zawodnik, trochę ogrania i cholera mamy lewą obronę zasypaną na lata. Widać, że z Ajax'u
Postów: 36

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:28, #34 Zwiń/Pokaż komentarz Papaj22
Cieszy wygrana, świetny mecz Rashforda, szkoda bo pewnie znow kontuzja Rojo, jak tak dalej pojdzie to w naszym skladzie bedzie najwiecej wychowankow z calej PL :D Van Gaal mnie rozmontowal totalnie swoja symulacja :D i w koncowce jakies triki, sztuczki, luz byl jakby wynik byl 3:0 a nie 3:2 :D w skrocie mowiac : Podobal sie mnie ten mecz :D
Postów: 624

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:25, #33 Zwiń/Pokaż komentarz Nani United Glory
Wygrana nad odwiecznym rywalem zawsze smakuje wyjątkowo. Cieszy postawa Rashforda i Vareli, na plus również Fosu-Mensah.
Depay bardzo poprawił się pod względem fizycznym, znów jest szybki i dynamiczny, to ważny krok w stronę dobrej gry.
W tym momencie jesteśmy bardzo nieobliczalni, dobre mecze przeplatamy fatalnymi, tą wygraną przedłużyliśmy sobie nadzieję na TOP 4.
Wciąż pozostajemy w realnej grze o dwa trofea i byłoby cudownie, gdyby chociaż jedno na koniec było nasze.
Trzeba iść za ciosem, chociaż nie zdziwię się jak za tydzień dostaniemy od WBA... :P Trzeba wierzyć, w końcu mamy Rashforda :D
GGMU!
Postów: 570

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:06, #32 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Końcówka mnie zaskoczyła inteligencja z którą utrzymywali się przy piłce była czymś zupełnie nowym w wykonaniu tego zespołu.

Ale największe wrażenie wywierają na mnie Rashford i Varela(kiepski początek w defensywie, ale się później poprawił i mimo żółtej kartki bardzo pewnie grał).

Czy ktoś ma gdzieś jeszcze przyjęcie piłki przez Depaya? Muszę przyznać, że mnie zaskakuje myślałem, że w tym sezonie nic już nie pokarze a tu kolejne solidne spotkanie.

No Mata z Herrerą pokazali się z dobrej strony!

Cały zespół zagrał dobrze.

Tylko Schneiderlin tragedia!
Postów: 6177

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:13, #31 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Postów: 570

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:14, #30 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Dzięki :)
Postów: 317

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:13, #29 Zwiń/Pokaż komentarz Razor1878
Teraz trzeba zadać sobie pytanie jaka jest różnica, czy jakby grał Rooney z Martialem to też by tak było wspaniale? Czy może po prostu młodzież która rządzi się swoimi prawami czyli gra w prostocie jest lepszym rozwiązaniem niż klepanie wciąż 500 podań na mecz i mieć posiadanie piłki na poziomie 60%. Widać że jak piłkarze złapią luz to zupełnie inaczej wyglądają przyjęcie Depay'a nie z tej ziemi, a kiwki Maty palce lizać, więc skoro widać potencjał to po co Lui hamuje i blokuje tych piłkarzy. Jedna jaskółka wiosny nie czyni bo podejrzewam że jak wyzdrowieje połowa piłkarzy to znów zaczniemy grac padake, a młodzież pójdzie w odstawkę a Lui pożegna się z posadą w tym sezonie.

PS. Będzie nowy hit internetu z 75 minuty :D
Postów: 225

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:03, #28 Zwiń/Pokaż komentarz rooney29 (3/3)
Taktycznie LVG wygrał tak jak pisałem przed spotkaniem i gdzie są ci co wiecznie narzekali?Gdzie są ci obrażający wybitnego trenera!
Postów: 570

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:11, #27 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Jeśli myślisz, że jeden mecz zmieni czyjeś zdanie o Holendrze to się mylisz. Juz w tym sezonie to przerabialiśmy dwa, trzy dobre mecze i łomot od zespołów dużo słabszych.
A top4 może się udać tylko przy wielkim szczęściu.

Ocena Van Gaala nadal 2
Postów: 777

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:11, #26 Zwiń/Pokaż komentarz oma45
Tu jestem . Dalej uważam ze Luj sie nie nadaje. Wybitny szkoleniowiec kiedys moze i tak . Zobacz na grę United w całym sezonie . Bronisz trenera broń dalej widać ślepo łykasz jego filozofię . Pewnie jestes przykładnej procesu i nie widzisz balansu , pozdro ;)
Postów: 6177

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:09, #25 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Alez mecz, ale emocje, nasi mlodzi po raz kolejny pokazali jaja i chec do gry. Brawo Rashford, brawo Lingard, brawo Depay, brawo Ander ta czworka poproawdzila nas glownie do zwyciestwa, choc Varela tez pokazal, ze prawa obrona w przyszlosci moze spokojnie nalezec do niego.

Zdecydowanie Rashford pilkarzem meczu, oby dalej sie rozwijal, bo moze byc to idealny partner dla Martiala, miec tak dobry, dynamiczny, spokojny atak w przyszlosci jaki oni moga stworzyc to marzenie.

A LvG chociaz dal troche rozrywki fanom, jednak pamietajmy, to jego niezbyt dobrej sytuacji to nie zmienia. :)

https://pbs.t(...)AjcI.jpg :D The best jak dla mnie :D

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2016, 17:10

Postów: 10369

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:08, #24 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
No coś niesamowitego! Zwycięstwo i to z Arsenalem. :)

Piękna gra młodych zawodników, aż trudno przed meczem było uwierzyć w to, że taki Rashford może powtórzyć wyczyn z meczu przeciwko duńskiemu zespołowi. Coś niebywałego, radość ogromna. :) Brawo United!!!
Postów: 5923

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:07, #23 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Co Luj zabłaznował to jego.
Gówniak z nie wiadomo skąd, rozwala system Wengera w dwa kwadransy.
Brawo Rashford, brawo United, przynajmniej w meczach z czołówką jakoś nam idzie.
Postów: 523

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 17:07, #22 Zwiń/Pokaż komentarz Radar (1/3)
oby tak dalej mniej bojazni w ATAKU imniej bledow w obronie bo tam gubimy sie strasznie
Postów: 6177

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:42, #21 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Jak nie siedzi, to sie kladzie na murawe, filozofia LvG :D
https://twitt(...)34317056
Postów: 141

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:41, #20 Zwiń/Pokaż komentarz redinfidel
LVG wstał ze stołka żeby się przewrócić, to będzie hit internetu
Postów: 523

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:18, #19 Zwiń/Pokaż komentarz Radar (1/3)
ten schneiderlin jest jakis nie wypal a zaraz nam obroncow braknie to jest kabaret
Postów: 6177

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:17, #18 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Zalosne, mecz bez kontuzji to nie mecz. Ech :/

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2016, 16:18

Postów: 311

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:01, #17 Zwiń/Pokaż komentarz KetraBoss
Nerwowy początek. Słabe wejście w mecz obrony, z Carrickiem i Varelą na czele lecz z czasem było już tylko lepiej. Shneiderlin nie w formie niestety, spokojnie można było zapobiec tej bramce Arsenalu. Oczekuję więcej odwagi Maty i przebojowości Memphisa. Bellerin spokojnie do objechania. Rashford? Genialnie.
Postów: 6177

Napisz PW
dodano: 28.02.2016, 16:01, #16 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
[***], ale zaluje, ze mi ta polowa przepadla, czuje, ze bylo ciekawie. Mam nadzieje, ze druga mnie nie rozczaruje. :)

PS. Ma ktos jakies Viny z golami Rashforda??

Dobra mam:
https://twitt(...)46130688
https://twitt(...)53431808

Jakby ktos chcial jeszcze zobaczyc. ;)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2016, 16:03

Postów: 6242

Napisz PW