Sir Alex Ferguson wydał niedawno nową książkę pt. "Leading". Opisuje w niej wiele... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +3 - Król Zlatan! United wygrywają z WBA!

Relacje Red_Devil @17.12.2016, 17:31 | Przeczytano 4138 razy

Król Zlatan! United wygrywają z WBA!

Manchester United wygrał 2:0 z West Bromwich Albion na The Hawthorns po golach Zlatana Ibrahimovicia. Tym samym Czerwone Diabły zaliczyły trzecie zwycięstwo z rzędu w Premier League i dogoniły czołówkę tabeli.

José Mourinho dokonał 3 zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do meczu z Crystal Palace (2:1). Erica Bailly'ego, Daleya Blinda i Juana Matę zastąpili Antonio Valencia, Matteo Darmian i Jesse Lingard.

Tagi: Premier League, Relacje z meczów, West Bromwich Albion, Zlatan Ibrahimović, Znamy składy, Zwycięstwo

Komentarze (13) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 6242

dodano: 18.12.2016, 06:35, #13 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
Mecz bez historii,drużyna w świetnej formie od dawna, co nie dziwi z takim managerem i piłkarzami. To co mnie podnieciło najbardziej to najlepsi fani na świecie United. Wsparcie dla Fellainiego gdy wszedł i ta przyśpiewka że jeśli strzeli gola to wlecą na murawe to jeden z najlepszych momentów tego sezonu. Wspaniali fani. Tak samo wspierali Bastiana swego czasu. A tym ku.rwom co gwizdali na Belga na Old Trafford, tym piknikom wypada jedynie życzyć zjeb.anego nowego roku, bo oni są nic nie warci. Dadadada Marouane Fellaini!!!
Postów: 304

dodano: 17.12.2016, 23:53, #12 Zwiń/Pokaż komentarz xGall
Pamietam jak kibice innych drużyn z PL byli pewni, że Zlatan zniszczy szatnie swoim ego, a tu podczas celebracji bramek czy wywiadach pomeczowych widać jak ją buduje. Szkoda tylko kolejnej głupiej kartki Zlatana i Pogby, którzy już się zbliżają do kolejnego zawieszenia.
Jestem pod wrażeniem Rojo, który w starciu z Rondonem utrzymał nerwy na wodzy i nie dał sie sprowokowac Wenezuelczykowi.
Postów: 4400

dodano: 17.12.2016, 20:37, #11 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Jest i trzecia ligowa wygrana z rzędu, zasłużona, ale i wyszarpana, bo mimo iż West Brom nie jest zespołem grającym w skomplikowany sposób to jednak potrafiącym uprzykrzyć życie rywalowi. Jesteśmy coraz bliżej tego o czym marzyłem w zeszłym tygodniu - 15 punktach po kolejnych 5 meczach. Do osiągnięcia celu pozostało obicie Moyesów i Boro na Old Trafford, co chyba leży w naszym zasięgu.

Musimy punktować, bo wątpię by poważnie osłabione City wygrało z Arsenalem, a i przed Spurs wyjazdy do Southampton i Watfordu. Przy naprawdę dobrych wiatrach w Nowy Rok możemy wparować już z czwartego miejsca, ale nie chcę się na nic napalać. Grunt to 6 punktów do Sylwka, brak kontuzji, powrót Mkhitaryana.

Chelsea odjechała znacząco, ale nie widzę powodów dla których nie mielibyśmy się pokusić o gonienie reszty stawki. Wszystko w naszych nogach. Zlatan już wskoczył na podium strzelców PL, a z napastnikiem który budzi autentyczny strach o wiele łatwiej o punkty. Coraz lepiej, mądrzej to wygląda, oby tak dalej.
Postów: 5923

dodano: 17.12.2016, 20:34, #10 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Spoko mecz, przyjechaliśmy jak po swoje i wracamy z trzema cennymi punktami.
Wydaje się, że krok po kroku idziemy w dobrym kierunku, na takich ogórkach do krojenia, buduje się pewność siebie, która ostatnio była u nas na bardzo niskim poziomie.
Przełom roku zapowiada się interesująco, za Luja wszystko jebuło właśnie w tym okresie, teraz może być zupełnie inaczej.
Postów: 435

dodano: 17.12.2016, 18:36, #9 Zwiń/Pokaż komentarz leszli
Lingard - piękna asysta w 5 minucie. Nie jestem zaskoczony. Ale pewnie, nie ma sensu go wystawiać, Memphis na pewno zrobiłby to lepiej, prawda?
dodano: 17.12.2016, 19:25, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Tony [89.69.111.***]
Depay po 5 minutach,miałby dwa gole i dwie asysty,taki żarcik na poprawę humoru.
Postów: 435

dodano: 17.12.2016, 19:26, #7 Zwiń/Pokaż komentarz leszli
Nie no, myślę, że Memphis taki wynik robi regularnie, biorąc pod uwagę ile trwa standardowy mecz w Fifę czy PESa. :D
dodano: 17.12.2016, 19:33, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Tony [89.69.111.***]
Depay,jako maniak gier komputerowych,nie odróżnia tych dwóch rzeczy i po 5 minutach prawdziwej gry,szykuje się do wyjścia z murawy,i czeka na ostatni gwizdek sędziego i zdziwiony że jeszcze 85 minut,a poza tym przerwa między połowami.

dodano: 17.12.2016, 19:22, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Mam nadzieję, że Zlatan dotrwa do końca, bo dziś jest mooocno naładowany co przekłada się na dużą ilość świetnych podań, a i przełożyło się na gola. Cieszy mnie, że dziś nie gra Evans który jednak nadawał ton defensywie West Bromu, Olsson i Nyom to gwarancja absolutnego komediodramatu który powinniśmy wykorzystać mocniej, niestety Rooney i Lingard zmarnowali swoje okazje. To chyba jedna z nielicznych połów w których Pogba nie oddał żadnego strzału - mogę się mylić, gdyż dwukrotnie przyciął mi stream :)

Jones popełnił dziś dwa poważne błędy, no ale od czego jest pan profesor Rojo? Boże, co ja piszę, nigdy bym nie uwierzył, że będę tu klepał podobne zdanie XD

dodano: 17.12.2016, 18:16, #1 Zwiń/Pokaż komentarz leszli
Chłopak dostał szansę i wykorzystał ją. Oba trofea zdobyte po Fergusonie to finały wygrane po jego bramkach. Jego bramki i asysty dawały nam punkty w ważnych meczach, na OT i wyjeździe. Dobrze odnajduje się w szybkiej grze z pierwszej piłki, odstając umiejętnościami od Pogby czy Maty świetnie nadaje się do gry razem z nimi, tak by być wsparciem a nie obciążeniem.

Ale w sumie, po co ja to piszę? Przecież żyjemy w czasach, gdy fakty nie są w modzie. ;)