Quiz związany z napastnikiem Manchesteru United. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Lukaku obiecuje bramki dla United

Sezon przygotowawczy Koberise @18.07.2017, 16:06 | Przeczytano 1110 razy

Lukaku obiecuje bramki dla United

Romelo Lukaku zdobył pierwszą bramkę w czerwonych barwach w przedsezonowym spotkaniu z Realem Salt Lake w Sandy w stanie Utah.

Podczas przedsezonowego tournée do Stanów Zjednoczonych Manchester United rozegrał do tej pory dwa spotkania. Oba przypieczętowane zwycięstwami. Wysiłki nowego napastnika Czerwonych Diabłów Romelo Lukaku okazały się bardzo owocne dla drużyny, gdyż dały zwycięstwo nad drużyną Realu Salt Lake (2:1), a Belg zanotował pierwszą bramkę na koncie.

Udzielając wywiadu dla MUTV Lukaku nie krył zadowolenia z otwarcia bramkowego worka dla swojej nowej drużyny i ma nadzieję, że to będzie pierwsza bramka z wielu.

Jestem tu, aby strzelać bramki i być głównym ogniwem zespołu. W Manchesterze United się gra, aby wygrać, taka jest mentalność zespołu i to się zgadza z moim podejściem do gry.

Gdy spotkałem się z managerem w Los Angeles, czułem że dzieje się coś wyjątkowego. Teraz trenujemy ciężko każdego dnia, by być gotowym na otwarcie nowego sezonu. Wielu zawodników poznałem już wcześniej, gdyż są moimi sąsiadami [Lukaku mieszka w Manchesterze - przyp.red.]. Nie potrzebowałem więc wiele czasu na zadomowienie się w drużynie. Chcę zostać jednym z bohaterów tego zespołu i pomóc w odnoszeniu zwycięstw. Jak mówiłem wcześniej, czekałem na taką okazję. Jestem tu i nadszedł czas na ciężką pracę, która, mam nadzieję, przyniesie korzyści dla drużyny.

Okres przygotowawczy jest naprawdę dobry dla drużyny. Każdy ciężko pracuje, by znaleźć swoje miejsce w składzie. Oczywiście to jest to czego oczekuje od nas manager. Abyśmy byli zorganizowani grając w piłkę. Będziemy jeszcze ciężej pracować, abyśmy byli przygotowani. Drużyna z Salt Lake City wywołała lekki wstrząs na początku, ale wiedzieliśmy,że jesteśmy dobrze przygotowani. Przy szybkiej grze musieliśmy się poprawiać w ustawieniu.

Lukaku stwierdził, iż spotkanie z Realem Salt Lake było dobrym sprawdzianem przed kolejnymi cięższymi meczami z Manchesterem City, Barceloną i Realem Madryt.

Ostatnie pięć minut pierwszej połowy było trudne fizycznie, ciężko pracowaliśmy. W drugiej połowie stworzyliśmy wiele szans, ale jednak nie strzeliliśmy więcej. Jednak wiem, że fizycznie jesteśmy przygotowani.

Źródło: MUTV

Tagi: Forma, Mecze towarzyskie, Premier League, Real Salt Lake, Romelu Lukaku, Tournée, Wypowiedzi pomeczowe