Manchester United powraca na europejskie salony. Czas więc sprawdzić Twoją wiedzę z naszych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Remis drużyny U-23, grali Shaw i Young

U-23 i U-18 Cezary Kawecki @22.08.2017, 09:47 | Przeczytano 481 razy

Dotyczy: Luke Shaw, Ashley Young

Remis drużyny U-23, grali Shaw i Young
Źródło: twitter.com

Zespół Manchesteru United do lat 23 zremisował wczoraj u siebie ze Swansea City 1:1, a przez niecałą godzinę na placu gry przebywało dwóch graczy pierwszej drużyny - Luke Shaw i Ashley Young.

Obaj rozpoczęli wczorajsze starcie w ramach drugiej kolejki Premier League 2 od pierwszych minut. José Mourinho oddelegował ich do młodzieżowej drużyny, aby mogli załapać niezbędny rytm meczowy po rehabilitacji związanej z powrotem do dyspozycji po kontuzji.

Shaw i Young przebywali na boisku przez 58 minut i schodzili z murawy przy stanie 1:0 dla "Łabędzi". Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1 - w 79. minucie do wyrównania doprowadził młody belgijski pomocnik Indy Boonen.

Po pokonaniu Leicester City w pierwszej kolejce, ekipa Manchesteru United U-23 obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli. W przyszłym tygodniu ich wyjazdowym rywalem będzie drużyna Tottenhamu Hotspur.

Tagi: Ashley Young, Indy Boonen, Kenji Gorré, Luke Shaw, Remis, Rezerwy, Swansea City, Zdjęcia