CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

Nemanja Vidić w 2006 roku zrobił wielki krok naprzód w swojej karierze, kiedy zdecydował dołączyć... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +3 - Niemoc Diabłów na Anfield

Relacje Red_Devil @14.10.2017, 12:42 | Przeczytano 4605 razy

Niemoc Diabłów na Anfield

Manchester United tylko bezbramkowo zremisował z Liverpoolem na Anfield. "The Reds" byli lepszym zespołem, a United nie potrafili sobie stworzyć dogodnej okazji bramkowej.

Tagi: Liverpool, Premier League, Relacje z meczów, Remis, Znamy składy

Komentarze (20) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 15.10.2017, 12:04, #20 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Można powiedzieć że remis na anfield to dobry wynik, ale nie gdy Liverpool gra piach i ma przeciętny skład a my dysponujemy lepszymi piłkarzami. Brak jaj u Mourinho to jedno ale i sami piłkarze się pogubili na anfield.
Gdy United grało piach jakoś jak wszyscy przyjeżdżali na Old Trafford to nie chcieli przegrać, remis? To już sukces, ale wiedzieli że united gra piach i można ich zaskoczyć i co się działo? Przegrywaliśmy z przeciętniakami lub słabeuszami.

Wielki fan pisze że remis na Anfield to dobry wynik...i tak i nie. Tak bo o zawsze Liverpool, nie bo Liverpool był pokonania na anfield.

Tak więc 1-0 dla anfield za doping, 2-0 dla Mourinho i brak jaj i 3-0 za gówniany mecz...ale....mamy ten punkt.

Pozdrawiam.
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 15:36, #19 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Wstyd. To jest po prostu wstyd. Mourinho twierdzi, że to dla niego mecz jak każdy inny. Czyżby? Czy to dlatego po raz 3 z rzędu oddaje Liverpoolowi całe boisko, a my trzęsiemy się za każdym razem gdy Coutinho i spółka zaczynają klepać na naszej szesnastce? Nie uważam nawet, że zrealizowaliśmy jakikolwiek plan taktyczny bo remis nie jest zasługą postawy defensywy tylko nadludzkiej interwencji Davida po strzale Matipa. Bez niej przegralibyśmy z kretesem, poddając się przed pierwszym gwizdkiem, czekając nie wiadomo na co, licząc wyłącznie na cud. O ile w pierwszej połowie jeszcze pozorowaliśmy ataki i nawet mogliśmy zdobyć bramkę, o tyle druga była już pasmem nieszczęśliwych wypadków. Generalnie brawa dla całej obrony, oni swoje zadania wykonywali najlepiej jak umieli. Jednak środek pola wyglądał dramatycznie słabo (Herrea z Maticem to okropne połączenie), skrzydła skupiały się niemal wyłącznie na wspomaganiu defensorów, a Lukaku co miał to popsuł, poza tym był wyłączony z gry.

Rozumiałbym taką taktykę w drugim meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z Barceloną na Camp Nou. Ale z Liverpoolem który grał bez Lallany i co lepsze - bez Mane? Z Liverpoolem bez napastnika i tylko dobrą linią pomocy oraz przerażająco niepewną obroną? Z Liverpoolem któremu jak dotąd tylko żałosne Palace i zapomniany Arsenal nie strzelili gola? Z Liverpoolem który stracił już 12 bramek, a więc o jedną więcej niż przedostatnie Bournemouth?

Majac taką brygadę z przodu, tyle możliwości co do strategii Jose zdecydował się po raz kolejny na bronienie niepewnego i niewysłowioną frustrację. Fajnie, że wywieźliśmy punkt z Anfield, wiemy dobrze, że to nie są mecze za 6 punktów i nie takimi pojedynkami wygrywa się mistrzostwo Anglii, jednak rzucenie rękawicy z przodu i bezmyślne wybijanie piłek w kierunku (nie do) Lukaku było po prostu żałosne i nieprzystojące do klasy naszego klubu.

No nic, trzeba liczyć na Stoke i to, że przynajmniej na Old Trafford w meczach z silnymi zespołami będziemy starali się coś ugrać.

De Gea, Jones, Darmian - klasa.
zobacz więcej
Postów: 6242

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 16:39, #18 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
Anfield to trudny obiekt gdzie jeszcze i City i Chelsea mogą również stracić punkty. Także na remis nie ma co wybrzydzać, zwłaszcza że nadal jesteśmy niepokonani w lidze. Poza tym nie mamy tak mocnej drużyny żeby na każdym obiekcie grać o 3 punkty. Brak Pogby mówi sam za siebie, bez tego zawodnika tracimy wiele, poza tym obolały Lukaku po przerwie reprezentacyjnej o kompletnie nieogranym Herrerze nie wspominając.
Poza tym mistrzostwo wygrywa się lejąc słabeuszy. Remisy na takich obiektach jak Anfield, Emirates, Stamford Bridge, Etihad trzeba szanować. No ale czego można spodziewać się od gościa który żyje w swoim manusajtowym zaścianku i nie ma pojęcia o rzeczywistości i prawdzie.
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 17:27, #17 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Naprawdę jedyne co potrafisz robić to atakować kogoś personalnie. Po tylu dyskusjach w których prezentowałaś jedynie ujemny poziom kultury i podobny inteligencji nie powinienem się spodziewać niczego więcej, no ale...

Poza tym - zauważ, że to nie 1 punkt mnie tak rozczarował tylko postawa drużyny. Gdybyś choć raz w życiu przeczytał coś od początku do końca, bez piany na ustach, może udałoby ci się to zauważyć.
dodano: 14.10.2017, 20:21, #16 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert [178.215.193.***]
Jak śmiesz obrażać mojego serdecznego również Eksperta Szemzahaja?
Nie jesteśmy Stoke City, żeby grać o 1 punkt.
Postów: 6242

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 21:27, #15 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
Szemhazaju kochany jak ja mam czytać od początku do końca jak wystarczy, że przeczytam 2 zdania jakiś bredni i mnie głowa zaczyna boleć? Ty szanuj moje zdrowie. Tak samo szanują tą drużyne że ona od prawie 10 kolejek jest niepokonana. Szanuj punkt na tym trudnym obiekcie. Grunt to wygrywać u siebie i z przeciętniakami typu Huddersfield i wtedy gwarantuję, że nasza drużyna wreszcie będzie mistrzem kraju po dość długiej przerwie.
Postów: 3642

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 23:16, #14 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
To nie czytaj w ogóle. Problem solved.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.10.2017, 23:20

Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 15.10.2017, 11:30, #13 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Czytając swoje słowa musisz cierpieć na nieustającą migrenę. Współczuję :(
Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 18:16, #12 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Tak jak Szem napisał taka paka z przodu i jedyne co robili nasi to bronienie wyniku. Gdyby Mou wystawił bramkarza plus pięciu obrońców i pięciu pomocników to nasza gra wyglądałaby tak samo. Na co nam z przodu gość typu Martial, typu Lukaku, typu Rashford, typu Lingard i typu Mchitaryan czy choćby Mata? Dno i tyle! Mecz na anfield powinien wyglądać tak, że ciśniemy Liverpool strzelamy gole a następnie pakujemy kolejne gole. Liverpool nie ma mocnego składu, no ale jakoś kleji te dziadostwo do kupy Kloop i wielkie brawa dla Jurgena.
Powinniśmy ten mecz wygrać, Mourunho zawalił ten mecz ...bronienie bramki przed zespołem który bez kontuzjowanych graczy nie pokazuje nic specjalnego...błąd Mourinho, dziś straciliśmy punkty na Anfield.

Brawa dla Liverpoolu powinni dostać manto a uzyskali jak się okazało jeden cenny punkt.

Pozdrawiam.
dodano: 14.10.2017, 16:56, #11 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert [178.215.193.***]
W starciu z ekipą która potrafi grać w piłke blado wyglądamy, gdyby nie przebłysk Martiala i Lukaku bylibyśmy nawet bez jednej groźnej sytuacji w całym meczu. Gdzie ta siła ognia? Nie widzę United totalnie w starciu z City które okazje Liverpoolu zwyczajnie wykorzysta i stworzy sobie ich znacznie więcej. DDG wiecznie ratować zespołu nie będzie.
Totalnie osłabiony Liverpool zgniótł nasz środek pola, Pogba by tam wiele nie wniósł i nie odmienił tego meczu(on zawsze w starciu z rywalami o okreslonej marce gra przeciętnie).
Szemzahaj słusznie zauważa, że ,,pompowanie" balonika pod tytułem mistrz Anglii to tylko dalej marzenia i to mocno odległe.
Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 15:34, #10 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Liverpool zrobił swoje, lepiej zagrał ale i tak nie był wstanie znami wygrać mają za gówniany skład żeby coś więcej ugrać, Kloop jakoś trzyma te bandę patałachów i wmawiam im że są drużyną.
My mamy lepszy skład ale zagraliśmy bez jaj, a grając jak cioty nie da się wygrać...no chyba że się jest reprezentacją Grecjii. Szkoda tego meczu naprawdę gówniany mecz...ale nic i jednii i drudzy mogą się cieszyć z przynajmniej jednego punktu.

Pozdrawiam.
Postów: 56

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 14:54, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Marecki90
Dziurawa ofensywa w poprzednich meczachy, a dziś nie mamy jak na razie okazji by to sprawdzić. Ładna klepka w I połowie i Lukaku znalazł się sam na sam z bramkarzem. Za mało takich akcji niestety. Kilka szybkich podań i jest szansa coś namieszać
Postów: 13042

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 14:29, #8 Zwiń/Pokaż komentarz kam17
Bać sie tak dziurwej defensywy pulu dla mnie słabe i niezrozumiałe, ale Sira decyzji czasem też nie rozumiałem a kończyło się 3 pkt. Dla mnie 0-0 chyba, że coś ukąsimy ze stałego fragmentu gry. Brawo Jones i De Gea. Nie ma chyba lepszego bramkarza.
Postów: 3642

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 14:23, #7 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Za łatwo dajemy się mijać i oddajemy wszystkie drugie piłki Liverpoolowi. Przez to ciężko przejąć jakąkolwiek kontrolę nad tym spotkaniem. Za mało jest Mikiego i Martiala, ale trudno się dziwić, skoro jak na razie 90% meczu to defensywa, a nie ma co liczyć, że sam Lukaku ogra ofensywę Liverpoolu. Potrzebujemy innego podejścia do tego spotkania albo w najlepszym wypadku zakończy się ono remisem.

De Gea saves.
dodano: 14.10.2017, 13:32, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert [178.215.193.***]
Fajnie, że Young wraca na skrzydło bo potrafi dośrodkować. Jose to zauważył stąd ta zmiana. Darmian też nie jest jakimś totalnym słabiakiem, powinien dać rade zwłaszcza, że nie gra Mane.
Smalling ma dzisiaj rocznice 250 wystep, jakoś się o niego nie martwie. Byle tylko Martial z Lukaku dali rade a wygramy to spokojnie 1-3(wyjazd)
Postów: 108

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 13:10, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Tony Martial
Ciężko się połapać jakie to ustawienie może 4-2-3-1 z Youngiem na prawym skrzydle,a może 3-5-2 z Lukaku i Martialem w ataku,Henrichem na dyszce,albo 3-4-3.
Postów: 3642

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 13:01, #4 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Strasznie połatany skład. Smalling i Darmian martwią, dodatkowo nie jestem pewny, czy Young jako skrzydłowy będzie tak samo efektywny, jak na boku obrony. Nadzieją napawa Martial, który lubi poniżać obrońców Liverpoolu. Dużo zależy też od tego w jakiej dyspozycji jest Herrera, ale przynajmniej miał dużo czasu na odpoczynek, więc dzisiaj może latać po boisku.

Liverpool nie jest w najlepszej dyspozycji, ale oni zawsze się motywują na spotkania z United. Może być ciężko. Ale i ciekawie.
Postów: 2393

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 12:53, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Red_Devil
Też jestem ciekaw ustawienia, 4-2-3-1 też może być, ale jak już ktoś pisał - z mocnymi Mourinho lubi grać 3-4-3.
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 12:58, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Raczej trójka stoperów. Zauważmy, że cały ten tercet co do którego mamy wątpliwości jest szybki: Valencia, Darmian, Young, będą asekurować i wyprzedzać bo tylko dynamiki Liverpoolu można się dziś obawiać. W powietrzu nie powinni zrobić nam większej krzywdy. Z drugiej jednak strony: ogromna szkoda, że nie ma dziś ani Paula ani Felle bo The Reds nie potrafią zupełnie bronić się przed centrami ze stojącej piłki; obawiam się, że sam Lukaku to zbyt mało by ich w powietrzu zdominować.

Niech wygra lepszy :)
Postów: 4400

Napisz PW
dodano: 14.10.2017, 12:45, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
To chyba jest 3-4-3 choć pewności nie mam... Darmian już kiedyś grał w trzyosobowym środku obrony, może Jose znów zdecydował się na taki wybieg? Szkoda, że nie ma Bailly'ego, dobrze jednak, że mamy duet stoperów którzy przynajmniej w teorii znają się na pamięć. Podejrzewam, że to jednak jest taktyka z wahadłami, Mourinho za wszelką cenę będzie chciał odseparować od piłek Salaha i Coutinho, stąd podwójne gardy na bokach. Dobrze jednak, że z przodu jest trzech graczy obdarzonych sporą dozą fantazji, istnieje nadzieja na to, że coś ukąsimy.
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.