Wayne Rooney wielkimi krokami zbliża się do szczytu tabeli najlepszych strzelców wszech czasów... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Shaw i McTominay imponują Mourinho

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @14.12.2017, 08:12 | Przeczytano 1065 razy

Shaw i McTominay imponują Mourinho

Luke Shaw zgarnął swoją drugą nagrodę Gracza Meczu w krótkim odstępie czasu i menedżer José Mourinho posłał pochwałę dla swojego lewego obrońcy, a także dla Scotta McTominaya po wygranej nad Bournemouth 1:0.

Shaw zebrał 48 procent głosów na Twitterze przed Davidem De Geą (32%) i imponującym McTominayem (20%), którego występ również szczególnie ucieszył trenera MU po zwycięstwie 1-0 nad Bournemouth.

José Mourinho powiedział MUTV po meczu:

Oba występy były bardzo dobre. Luke był naprawdę dobry i poprawiał się, ale później czuł skurcze, a rywale czuli to i próbowali przejść tą stroną pod naszą bramkę, więc ważne było, aby wprowadzić Ashleya Younga do gry.

Reakcja kibiców kiedy Shaw został zmieniony również mnie ucieszyła, ponieważ nie ma lepszej rzeczy dla tego zawodnika.

Scott McTominay zapewne zaliczył najlepszy występ w koszulce Manchesteru United, a jego poziom wysiłku był bardzo widoczny, ponieważ 21-latek pokonał 12,18 km - najdłuższy dystans spośród wszystkich graczy na boisku.

Mourinho powiedział.

Scott McTominay nie wyglądał inaczej niż starsi, grał w kolejnym  pojedynku i kolejnych rozgrywkach. Jest gotowy do gry, zaliczył 90 minut dzisiaj, miał 90 minut przeciwko CSKA i jest gotowy do gry.

Scott, w tym sezonie, grał 90 minut w trzech różnych rozgrywkach. Grał przeciwko Swansea w Carabao Cup, grał dziś wieczorem i grał przeciwko Benfice, i przez trzy razy grał 90 minut, a nie 89 lub 87 lub 85.

Grał 90 minut, ponieważ w każdym meczu grał jak dorosły, nie był dzieckiem, był dorosłym grającym naprawdę, naprawdę dobrze.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bournemouth, José Mourinho, Luke Shaw, Piłkarz Meczu, Premier League, Scott McTominay, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo