Zapraszamy do Quizu o legendzie Manchesteru United, Ryanie Giggsie. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +2 - Typuj 32. kolejkę Premier League

Typer Red_Devil @31.03.2018, 07:58 | Przeczytano 540 razy

Typuj 32. kolejkę Premier League

Za nami przerwa na mecze międzynarodowe, ale wracamy już do rozgrywek Premier League. Zapraszamy do podsumowania Diabelskiej Ligi Typerów.

Najlepszy w okrojonej 31. kolejce okazał się ManU_Devil, który zdobył 10 punktów, trafiając wyniki 2 spotkań. Drugie miejsce zajął Guru Pitka z 9 oczkami, a trzeci był Arti69 z 9 punktami.

Klasyfikacja 31. kolejki

W klasyfikacji generalnej liderem jest perun86, który zdobył 309 punktów dzięki trafieniu 37 wyników spotkań. Drugie miejsce z 307 oczkami zajmuje pawelccc. Podium zamyka rownykrzys z 299 punktami.

Zobacz klasyfikację generalną

Zapraszamy jednocześnie do typowania spotkań 32. kolejki Premier League, w której Manchester United zagra na Old Trafford ze Swansea City. Początek rundy 31 marca o 13:30. Swoje typy można dodawać (i edytować!) do 30 minut przed każdym spotkaniem.

Tagi: Kibice, Podsumowania, Premier League, Serwis manusite.pl, Typer