CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

16 trofeów, 559 meczów, 253 gole, 128 asyst w koszulce Manchesteru United - tak można... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +6 - Dziękujemy!

Serwis manusite.pl Redakcja @21.05.2018, 11:18 | Przeczytano 7032 razy

Dziękujemy!

Koniec sezonu to dobry czas na podsumowania, podziękowania i pożegnania. Jako Redakcja manusite.pl chcielibyśmy podziękować za wspólnie spędzonych kilkanaście lat tworząc, naszym nieskromnym zdaniem, jeden z najlepszych serwisów o Manchesterze United. W tym składzie kończymy pewną erę serwisu.

Mówią, że wszystko co dobre w pewnym momencie się kończy. Wielu z nas pamięta czasy świetności serwisu manusite.pl, a także początki jego tworzenia. Od 2005 roku minęła niemal wieczność dla, w zdecydowanej większości, bardzo młodych ludzi. Nasz wielki zapał i zaangażowanie objawiał się w postaci bombardowania Was kilkunastoma newsami dziennie, licznymi felietonami, galeriami, prowadzeniem relacji live, ocenami pomeczowymi, forum, konkursami, stworzeniem i prowadzeniem Cafe United, założeniem fanpage'a na Facebooku, a także kilkukrotnym liftingiem, zmianą layoutu czy przenosinami na nowy serwer.

W tym czasie skład Redakcji bardzo się zmieniał, przychodziło i odchodziło wielu redaktorów, ale pewna grupa cały czas trzymała pieczę nad serwisem. Byli to ludzie w większości zaangażowani we wdrażanie projektu o nazwie manusite.pl lub tacy, którzy zawitali na pokładzie w ciągu kilku lat od pojawienia się serwisu. Nie każdemu z kilkudziesięciu, jeśli nie ponad setki, redaktorów starczyło zapału, by działać w Redakcji kilka lat, ale nam się w większości udało. I jako "stara gwardia" chcielibyśmy za ten cały okres serdecznie podziękować i godnie się z Wami pożegnać.

Nie da się ukryć, że kilka lat temu serwis bardzo mocno się zmienił, co nie przypadło do gustu wielu użytkownikom. Społeczność manusite.pl zawsze była bardzo ważnym elementem całego projektu, więc jako Redakcja nie raz i nie dwa wnosiliśmy o zmiany, które sami postulowaliście. Niestety, z różnych przyczyn działo się to bardzo powoli lub w ogóle, więc nie dziwimy się, że bardzo wielu z Was zrezygnowało z udziału w życiu serwisu. Nie ominęło to również Redakcji, która przecież w większości wywodzi się właśnie spośród Was. O ile do tej pory jeszcze udawało się systematycznie dodawać newsy, to w ostatnich paru miesiącach sytuacja wyglądała tragicznie. Nie chcemy zachowywać pozorów, tylko być fair wobec Was, dlatego jako "stara gwardia" oficjalnie serdecznie dziękujemy!

Czy to koniec serwisu manusite.pl? Absolutnie nie! Właściciele z pewnością dobrze przepracują okres wakacyjny i wkrótce pojawi się nowa redakcja, która, miejmy nadzieję, tchnie nowe życie w serwis, czego im serdecznie życzymy. Mimo wszystko, po tylu latach spędzonych tutaj ostatnią rzeczą jakiej pragniemy, to zamknięcie manusite.pl.

Redaktorzy:

  • xmilkaax
  • Red_Devil
  • Wazza
  • Miłosz
  • dinos
  • bazi9
  • Evra3
  • oraz zapewne wielu byłych redaktorów

Tagi: Serwis manusite.pl

Komentarze (23) Obserwuj Dodaj opinię

Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 24.05.2018, 22:27, #23 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Niech zwerbują nowe twarze i niech młodzi piszą, jak nie to może zapłacić i niech ktoś pisze regularnie...trzeba coś wymyślić i zrobić tak, żeby było dobrze:).

Tak jak Emilka Xmilkaax pisze, mamy swoje rodzinki, lata, obowiązki czas leci wczoraj zasmarkańce, laleczki i pocieracze a teraz rodziny, praca i codzienność:). Takie życie fajnie że idziemy do przodu, a komentowanie? Zawsze każdy z weteranów może coś napisać co jakiś czas:).

Sam jestem tu kilka chyba lat...i poznałem świetnych ludzi, Xmilkaax również miałem okazję ...poczytać i szczerze to chciałbym żeby choć od czasu do czasu odwiedziła manusite i napisała jakiegoś komenta:).
Ale też inni jak chamy, szemy, stevensony, ozgury, wikirh, evmanny, hargo, kamy, magiki, sluu, keimann, asica, diabollo i inni mógłbym was wymieniać:).

Będzie jak będzie, przetrwamy i będzie dobrze ludzie:). Odwiedzabcie co jakiś czas te o ujałom stronę...pozdrawiam i dziękuje wam za wszystko.

P.S

Djemba Djemba kiedy mi oddasz te złoty pięćdziesiąt?
Postów: 10373

Napisz PW
dodano: 15.08.2018, 12:51, #22 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Hejka :) Ty zawsze taki aktywny, przejmij schedę! :)

Kurła, jakie złotyk pisiont? :D
Postów: 10373

Napisz PW
dodano: 08.08.2018, 21:31, #21 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Hejka, ja również dziękuję i także przepraszam jeśli kogoś, a na pewno uraziłem. Ta strona to niejako element mojego życia. Tutaj się to United zaczęło i tutaj po prostu się w temacie naszego klubu ogarnąłem.

Szkoda, że czas dobiega końca... Życzę wszystkiego najlepszego, a także, żeby strona powróciła. :)
Postów: 162

Napisz PW
dodano: 18.07.2018, 23:07, #20 Zwiń/Pokaż komentarz gorzky
Dawno nie byłem na stronce, ale jak zobaczyłem ten news to aż się musiałem zalogowac. Wielka szkoda, że niegdyś największa i najlepsza strona o United tak skończyła. Nigdy jakoś bardzo się nie udzielałem, ale kiedyś kilkanaście razy dziennie odwiedzałem stronkę i czytałem wszystkie artykuły oraz komentarze. Zawsze podobała mi się atmosfera na stronce oraz to że można było tu spotkać wielu wspaniałych użytkowników i poczytać merytoryczne komentarze a także samemu zabrać głos w dyskusji. Obecnie od kilku lat śledzę United na innej stronie, ale tamtejszy poziom komentarzy nie umywa się do dawnego manusite, zbyt dużo dziecinady i trolowania. Nie chce mi się wierzyć że tak wspaniała niegdyś strona tak kończy i trzymam kciuki żeby udało się może to jakoś odbudować. Tak czy inaczej, dziękuję za te wszystkie lata.
dodano: 04.07.2018, 17:33, #19 Zwiń/Pokaż komentarz MenRed [103.102.156.***]
i use this website http://myfootballhighlights.com/ to see full match and full highlights of every match and also match of the day.
Postów: 5572

Napisz PW
dodano: 02.07.2018, 16:54, #18 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator
Eh Manusite, łezka się w oku kręci. Ileż to batalii, o Roo, Berbę, płacz po Ronaldo, odejściu SAFa... Finał w Moskwie, kolejne blamaże z Barceloną... To były fajne czasy a ta strona to było miejsce w którym można było spotkać wielu świetnych kibiców, wymienić się wrażeniami, ponarzekać na grę United czy też cieszyć się z kolejnych trzech oczek.
Nie jest oczywiście tajemnicą że strona wegetuje od dłuższego czasu, dlatego myślę że Wasza decyzja o odłączeniu wtyczki jest jedyną słuszną. Dziękuje za te lata tu spędzone tak redakcji, jak i wszystkim poznanym tu osobom. Być może nasze drogi skrzyżują się jeszcze kiedyś :)
Rest in peace manustie.

Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 26.05.2018, 16:38, #17 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Hargo

A olać to, piszmy tyle...wiesz coś o United to pisz...na manusite teraz newsy może pisać każdy.
Postów: 11092

Napisz PW
dodano: 25.05.2018, 20:14, #16 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Nie do pomyślenia, że serwis taki jak manusite.pl jest teraz jedynie obumarłym pniem po niegdyś bujnym i kwitnącym drzewie na jakim próżno liczyć już na nowe pędy i tylko od czasu do czasu na gałęzi przysiądzie jakiś zbłąkany ptak jako analogia użytkownika piszącego komentarz i coś zaćwierka. Strona ta może nie najliczniejsza nigdy jeśli chodzi o liczbę użytkowników, to na pewno najbardziej wartościowa jeśli wziąć pod uwagę treść, poziom komentatorów, zdecydowanie się wyróżniał ten serwis na tym polu na tle konkurencji. Z tego właśnie powodu też swego czasu dużo tu pisałem, dyskusja tu była na poziomie. Można było porównać inne bardzo ciekawe punkty widzenia na aspekty dotyczące Manchesteru United jakie mieli inni kibice. Strona miała wielki potencjał i pod czyim władaniem by nie była wydawałoby się iż tekst z filmu "Czas Surferów" tzn. "Nawet tacy goście jak Wy nie są w stanie tego s[***]" idealnie do niej nawiązuje. Niestety nowi właściciele serwisu okazali się większymi nieudacznikami i leniami niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Zawsze miło wspominać będę czas spędzony na dyskusjach na tej stronie. Pozdrawiam i dziękuję Wam wszystkim zarówno redakcji jak i komentatorom. GGMU!
Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 25.05.2018, 16:23, #15 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Ponoć niby ten cały Fred przejdzie do United za 50 mln. Kto wie może i się przyda, przecież nawet Pep go chciał.
Postów: 1

Napisz PW
dodano: 24.05.2018, 21:45, #14 Zwiń/Pokaż komentarz Polf
Z tego wszystkiego postanowiłem się zalogować i powiedzieć jedno - dziękuję za Waszą pracę!

Pamiętam jak projekt rodził się na konkurencyjnym forum. Już od bardzo dawna nie uczestniczyłem aktywnie w życiu serwisu, niemniej odwiedzałem regularnie i będę ciepło wspominał.

Powodzenia w nowych wyzwaniach! :)
Postów: 3598

Napisz PW
dodano: 24.05.2018, 18:35, #13 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax
Jeszcze na koniec dodam coś od siebie... Dzięki za wszystko, komentującym i moim współpracownikom. Każdemu w życiu prywatnym życzę, by tacy ludzie Was otaczali. Nie bez powodu mówiono o manusite, że jest tu najlepsza kultura wypowiedzi, zawsze z każdym dało się wymienić parę dobrych zdań, strona tym żyła. Moi koledzy i koleżanki z Redakcji wiele mnie nauczyli. Pamiętam przychodziłam nieco zielona, sama niewierząca w swój angielski, czy nawet poprawną polszczyznę. Ale wyszłam na ludzi, przekonałam się, że filologia to jest właśnie to chcę robić :)

I tak jak ktoś niżej zauważył, czasu mnie, ludzie starsi, są rodziny, ale jeśli wszystko byłoby tak jak proponowaliśmy (ze względu na własne doświadczenia, a nie widzimisie), znalazłabym godzinkę dziennie, a w godzinkę za czasów świetności napisałabym 10 newsów. :P

Dumnie mogę powiedzieć 'byłam Naczelną manusite.pl"

Powodzenia wszystkim!!!
Postów: 3730

Napisz PW
dodano: 22.05.2018, 15:50, #12 Zwiń/Pokaż komentarz cham
Miałem przyjemność współpracować z większością wymienionych osób w redakcji, oraz współtworzyć Cafe United, także serdecznie dziękuje i pozdrawiam Was wszystkich. I tak mieliście zapał by jeszcze tutaj trwać

Tak jak napisał Miłosz w komentarzu manusite skończyło się już kilka lat temu, a to co jest obecnie funkcjonuje jedynie pod tą samą nazwą. Porównanie będzie może górnolotne, ale to tak jak z "Solidarnością". Ta obecna nie ma nic wspólnego z tą prawdziwą "Solidarnością", założoną w sierpniu roku 80-tego. Jest jedynie ten sam szyld i nazwa. Na tej stronie też nie ma już śladu dawnej atmosfery, a 95% najbardziej wartościowych użytkowników zniknęło już dawno temu.

Szkoda, bo serwis miał bazę oddanych czytelników i komentujących, ale wieczne problemy technicznie, opieszałość administracji i niektóre kompletnie niezrozumiałe decyzje personalne musiały odnieść taki efekt.
Nie wiem kto jest obecnie właścicielem serwisu, ale jeśli przypadkiem to czyta, to niech zdecyduje się na zamknięcie tego serwisu. Przykro się patrzy na stronę tętniącą kiedyś życiem w takim stanie, a na kolejne obietnice bez pokrycia, to nie nabierają się obecnie nawet 8-latki.
Postów: 89

Napisz PW
dodano: 22.05.2018, 00:25, #11 Zwiń/Pokaż komentarz diabolik
Siema Diabły,
moim zdaniem tu nie chodzi o serwis, ja od 2006 czy 2017 jak dotarł na moja wieś internet czytam wszystko co się tu pojawia, kibicuję MUtd od ponad 20 lat, kiedy są na szczycie i kiedy są lub byli na dnie... Niestety większość diabełków dorasta, zakłada rodziny i jako dorosłe diabły mają inne zmartwienia i obowiązki, większości z nas rzadko udaję się obejrzeć mecz... jednakże wierzę, że tak jak ja wpaja swoim dzieciom miłość i opowiada historie i tradycję klubu swoim dzieciom... a nie coś na zasadzie... o zobacz jaki Real jest dobry w tym sezonie jemu kibicujmy... w następnym jest Barcelona, a w kolejnym Bayern albo PSG itd.. co sezon to inny klub... Serwis się zmienił okey... ale to nie to... kibice zmieniają mentalność, nie są oddani klubowi tylko oddani są "topowi"... i to jest Panie koleżanki i Panowie koledzy jest problem... serwisowi życzę jak najlepiej... a całej redakcji chciałbym podziękować za wspólnie spędzoną dekadę naszego życia .... pozdrawiam diabolik
Postów: 734

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 23:44, #10 Zwiń/Pokaż komentarz dees.
Dziwnie będzie strasznie nie móc przeczytac tutaj newsa czy komentarzy, mądrych komentarzy zaznaczę. Dzięki za wszystko, robiliście co moglliście, aby był jakiś nius.
Niestety wszystkie takie strony są wypierane przez FB, ale wierzę w odrodzenie strony.
Postów: 2637

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 20:58, #9 Zwiń/Pokaż komentarz wojt91
Szkoda :( Człowiek się wychował na manusite. Mam nadzieję że ktoś popcha do przodu ten serwis. Życzę wam tego z całego serca.
Postów: 7690

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 19:22, #8 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Ja tam czekam na zmiany w manusite i oby właściciele wskrzesili te stronkę. Odjeść z tej strony nie odejdę i w razie likwidacji i przejdę na inną. Oby wszystko poszło w dobrym kierunku i powodzenia życzę.

Pozdrawiam.
Postów: 1988

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 19:19, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Miłosz
w 10 rocznicę meczu w Moskwie taki news... zrobiło się nostalgicznie.. cały dzień mam taki jakiś, no cóż, wszystko się kiedyś zaczyna i kończy, chociaż manusite się dla mnie skończyło kilka lat temu. Kiedyś zaczynałem o tej strony dzień, myślałem co tu dodać, czasem nawet w redakcji była bitwa o newsy, ale zawsze był problem z serwerem, zawsze był problem z wdrażaniem naszych pomysłów, a było ich sporo, zawsze góra miała nas w głębokim poważaniu, zawsze nas prosili żebyśmy coś dali od siebie, a sami nic nie robili poza obiecywaniem i w końcu to musiało się tak zakończyć. Trudno, jakoś przetrawiłem koniec manusite. Teraz na facebooku prowadzę AngliaTransfery, jak ktoś chce może zajrzeć. Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy nas odwiedzali.
Postów: 82

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 18:40, #6 Zwiń/Pokaż komentarz ronie147
Dzięki za Wasze zaangażowanie i życzę powodzenia!
Postów: 6183

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 16:40, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Gdy na początku zacząłem odwiedzać MS, nie mając nawet konta, pamiętam jaki tu był ruch, w relacjach meczowych nawet po 500 komentarzy, codziennie praktycznie bez dnia przerwy masa nowych informacji, mogę powiedzieć, że nawet wpisując w google Manchester United, ta stronka była pierwsza od góry jeśli chodzi o najlepszy serwis w Polsce. Szkoda, że to wszystko się popsuło, ale wiadomo każdy ma swoje życie, obowiązki, rodzinny i o ile znajduje czas na swój ulubiony klub, o tyle ciężej już znaleźć go tyle by podzielić się z innymi fanami najnowszymi doniesieniami z sieci.

Ja ze swojej strony dziękuję wyżej wymienionym redaktorom, bo to oni głównie tworzyli tę stronę przez dobrych parę lat. Szczególnie dziękuję jedynej dziewczynie w tym gronie, ponieważ to ona przez bardzo długi czas zapewniała najwięcej cennych newsów. MS zdecydowanie to moja ulubiona stronka i wiem, że na pewno nie będzie tu już tak jak kiedyś, mam ogromne wątpliwości co do powrotu do lat świetności, ale jeśli jakimś cudem to się uda to mam ogromną nadzieję, że jeszcze byli redaktorzy pojawią się na tej stronce raz na jakiś czas i może napiszą coś małego od siebie, bo z pewnością mają ogromne poparcie wśród obecnych tu jeszcze czytelników.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.05.2018, 16:42

Postów: 29

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 15:56, #4 Zwiń/Pokaż komentarz ortomiszcz
Mimo, że moje konto jest świeże, a ja sam nigdy się nie udzielałem, to przeglądałem manusite jeszcze w starej szacie graficznej - tak, tej jasnej, Kurłłła, kiedyś to było...
Postów: 5923

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 15:19, #3 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Nie wiem, jak można było tak wzorcowo spiedrolić stronkę jaką było MS.
Postów: 69

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 12:25, #2 Zwiń/Pokaż komentarz paczking
Aż się łezka w oku zakręciła. Dzięki za możliwość czytania artykułów przez tyle czasu.
Postów: 319

Napisz PW
dodano: 21.05.2018, 12:12, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Ekspert
Na stronie obecnie zaparkowany jest autobus w stylu naszego trenera który skutecznie blokuje newsy.
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.