Jesteś pewien, że znasz tę część historii United? Rozwiąż nasz quiz, a dowiesz się wielu nowych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Diabły w kadrze: 16-17.10

Reprezentacje marsalis @18.10.2018, 08:30 | Przeczytano 385 razy

Dotyczy: Paul Pogba, Eric Bailly, Sergio Romero, Fred, Victor Lindelöf, Romelu Lukaku, Marouane Fellaini, Alexis Sánchez

Diabły w kadrze: 16-17.10

To już ostatnie podsumowanie występów naszych piłkarzy podczas tej przerwy reprezentacyjnej. Sprawdźcie jak im poszło.

Ostatnia seria gier reprezentacyjnych była dla zawodników Manchesteru United najmniej spektakularna.

16.10.2018

Paul Pogba
Francuz niezmiennie jest podstawowym pomocnikiem u Didiera Deschampsa. Jego drużyna po słabym początku meczu i dominacji Niemców w pierwszej połowie ostatecznie zwyciężyła 2:1 i oficjalnie zdegradowała drużynę Joachima Löwa do dywizji B Ligi Narodów. Nasz zawodnik rozegrał przyzwoite spotkanie w pełnym wymiarze czasowym, oddał 5 strzałów na bramkę rywali i zanotował skuteczność podań na poziomie 82%.

Eric Bailly
Tym razem bramki nie strzelił, ale jego drużynie udało się zachować kolejne czyste konto w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Republiką Środkowoafrykańską. Wybrzeże Kości Słoniowej zajmuje obecnie 2. miejsce w grupie kwalifikacyjnej do Pucharu Narodów Afryki z dorobkiem 7 punktów w 4 kolejkach.

Fred & Sergio Romero
Brazylijczyk tym razem nie zagrał ani minuty w spotkaniu z odwiecznym rywalem - Argentyną. Fred mimo wszystko wróci do Manchesteru w dobrym humorze, drużyna Tite rzutem na taśmę, w doliczonym czasie gry, wygrała po golu Mirandy skromnie 1:0. Ten sam mecz w zupełnie innym nastroju kończył bramkarz Sergio Romero. Przy sytuacji bramkowej koledzy z obrony nie ułatwili mu zadania, zostawiając Mirandę bez krycia w polu karnym. Niestety, sam Romero także powinien zachować się lepiej, spóźnił się z interwencją i został wyprzedzony przez strzelca.

Victor Lindelöf
Szwedzi w meczu ze Słowacją zagrali nieco rezerwowym składem i Lindelöf przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Ozdobą meczu była wyrównująca bramka dla Słowaków strzelona zza pola karnego przez Alberta Rusnaka.

Romelu Lukaku & Marouane Fellaini
Do ciekawego starcia doszło między Belgią i Holandią. Reprezentacja "Oranje" będąca ostatnio w dobrej dyspozycji nie sprzedała tanio skóry w derbach Beneluksu. Mecz zakończył się rezultatem 1:1. Romelu Lukaku rozegrał 45 minut jednak nie udało mu się dołożyć kolejnego trafienia w narodowych barwach, w przerwie zmienił go Michy Batshuayi. Marouane Fellaini z powodu urazu nie znalazł się w kadrze meczowej. Występ belgijskiego pomocnika w sobotnim meczu z Chelsea ciągle stoi pod znakiem zapytania.

17.10.2018

Alexis Sánchez
Po problemach wizowych w meczu z Peru nic już nie stanęło na drodze Alexisa i rozegrał pełne 90 minut w barwach Chile przeciwko Meksykowi. Wynik spotkania rozstrzygnął się dopiero w 89 minucie, gdy bramkę dla Chilijczyków strzelił rezerwowy Nicolas Castillo.

Tagi: Alexis Sánchez, Eric Bailly, Fred, Liga Narodów, Marouane Fellaini, Mecze towarzyskie, Paul Pogba, Reprezentacje, Romelu Lukaku, Sergio Romero, Victor Lindelöf