Rozwiąż krótki quiz związany z Newcastle United i spotkaniami Czerwonych Diabłów z tym klubem. ROZWIĄŻ QUIZ

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @08.11.2018, 11:22 | Przeczytano 105 razy

Mourinho dumny ze swojej drużyny

José Mourinho powiedział, że jest dumny ze swojej drużyny, która w sensacyjnych okolicznościach odrobiła straty na Allianz Stadium i ostatecznie pokonała Juventus jako pierwsza ekipa w tym sezonie.

Występ od pierwszej minuty

Bardzo dobry mecz na wysokim poziomie. Myślę, że dostosowaliśmy się do tego poziomu. Po straceniu bramki mieliśmy 5 minut na przebudzenie się, ale zespół grał w tym meczu świadomie od pierwszego gwizdka.

Szanuję Juventus

W pięknym włoskim stylu tłum obrażał mnie przez pełne 90 minut. Ja ich nie obraziłem, wykonałem tylko mały gest. Wiem, że miliony fanów Interu są z tego powodu bardzo szczęśliwe. Nie zmienia to faktu, że szanuję Juventus, ich zawodników i szkoleniowca. I jestem bardzo dumny ze swoich zawodników, że potrafili ich dzisiaj pokonać.

Wznieśliśmy się na ich poziom

Kilku moich zawodników w wywiadach po meczu na Old Trafford (0:1) powiedziało, że byli trochę słabsi od rywala. Pracowaliśmy nad tym, bo nie możemy wychodzić na boisko czując, że rywal ma nad nami jakąś przewagę. Oczywiście mają na ten moment zupełnie inne ambicje i inny potencjał niż my, ale uważam, że chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie i mieliśmy kontrolę nad poczynaniami rywala.

Nie mogliśmy nic zrobić ze strzałem Ronaldo

Oczywiście Juventus to bardzo silna drużyna, mają fantastycznych zawodników. Cristiano może strzelić bramkę taką jak w 65. minucie po genialnym podaniu środkowego obrońcy. Juve to drużyna z fantastyczną ławką, mogli przeprowadzić wiele taktycznych zmian.

Ciągle musimy ciężko pracować

To dla nas wspaniałe zwycięstwo, nie tylko ze względu na 3 punkty, ale też na klasę rywala jakim jest Juventus.

Przed nami kluczowe spotkanie z Young Boys na własnym stadionie. Myśleliśmy, że czekają nas dwa takie, ale po zwycięstwie z Juve to najbliższy mecz będzie kluczowy. Jeśli moja matematyka się nie myli to jeśli wygramy ze Szwajcarami to przechodzimy do następnej rundy. Dlatego teraz zostawiam wszystko w rękach kibiców z Old Trafford. Mam nadzieję, że tym razem się nie spóźnimy. We Włoszech mieliśmy wspaniałą eskortę na stadion, wielkie dzięki dla włoskiej policji. Mam nadzieję, że w Manchesterze nie spóźnimy się i zgarniemy 3 punkty przeciwko Young Boys.

Źródło: manutd.com

Tagi: Faza grupowa, José Mourinho, Juventus Turyn, Kibice, Konflikty, Liga Mistrzów, Skandale, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo