Wayne Rooney to czołowa postać reprezentacji Anglii. Ma na koncie wiele występów, jak i również... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Lindelöf: "Przerwa reprezentacyjna przyszła w złym momencie"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @12.11.2018, 12:13 | Przeczytano 73 razy

Dotyczy: Victor Lindelöf, Manchester City vs Manchester United [11.11.2018], Man City

Lindelöf: "Przerwa reprezentacyjna przyszła w złym momencie"

Kilka słów do szwedzkiego obrońcy Victora Lindelöfa.

Co sądzisz o dzisiejszym występie?

Pierwsze 15 minut było naprawdę słabe w naszym wykonaniu. Pozwoliliśmy przeciwnikom na zbyt duże posiadanie piłki. Po golu trochę się zmieniło, postawiliśmy trudniejsze warunki. Po strzeleniu przez nas bramki mogliśmy zagrać agresywniej. Przegraliśmy mecz, to dla nas smutny dzień.

Straciliście bramki na początku pierwszej i drugiej połowy. Jaki to miało wpływ na mecz?

Zawsze chce się zacząć mecz na dobrym poziomie, to wzmacnia pewność siebie. Kiedy traci się bramkę na początku każdej połowy, sprawy się komplikują, ale próbowaliśmy walczyć i wrócić do tego spotkania. Strzeliliśmy bramkę, ale ciężko nam było stworzyć kolejne dogodne sytuacje.

W ostatnich tygodniach przyzwyczailiśmy się do dramatycznych powrotów w Waszym wykonaniu. Po bramce Anthony'ego Martiala wyglądało na to, że możemy być świadkami kolejnego comebacku.

Tak, po strzeleniu bramki można było zauważyć, że piłkarze City są lekko zdenerwowani. Mogliśmy strzelić drugą bramkę, niestety to rywale ustalili wynik meczu na 3:1. Jesteśmy rozczarowani, bo czuliśmy, że można wywieźć stąd lepszy rezultat.

Ciężko jest w takim meczu stworzyć czystą sytuację przegrywając 1:2.

Zgadza się, mieliśmy posiadanie piłki, staraliśmy się przedostawać za linię obrony, w okolice ostatniej części boiska. Tak jak powiedziałem, czuliśmy, że jesteśmy w stanie poprawić ten wynik.

Czy przerwa na mecze międzynarodowe wypada tym razem w dobrym czy złym momencie?

Myślę, że w tym przypadku to niezbyt fortunny okres. Przez ostatnie tygodnie poprawiliśmy naszą grę, osiągnęliśmy kilka dobrych rezultatów. Dobrze by było gdybyśmy mogli rozegrać jeszcze kilka spotkań w dobrym stylu, bez żadnej przerwy.

Źródło: manutd.com

Tagi: Derby, Manchester City, Porażka, Premier League, Reprezentacje, Victor Lindelöf, Wypowiedzi pomeczowe