Zapraszamy do Quizu o legendzie Manchesteru United, Ryanie Giggsie. ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Herrera: "Teraz zobaczymy to co najlepsze w Lukaku"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @02.12.2018, 11:27 | Przeczytano 200 razy

Dotyczy: Ander Herrera, Romelu Lukaku, Southampton vs Manchester United [01.12.2018]

Herrera: "Teraz zobaczymy to co najlepsze w Lukaku"

Ander Herrera po meczu z Southampton (2:2) dopatrywał się pozytywów.

W kilku następnych meczach kibice Manchesteru United mogą spodziewać się tego co najlepsze od swojego napastnika Romelu Lukaku.

Tak twierdzi jego kolega z drużyny Ander Herrera, który strzelił wyrównującą bramkę na St Mary's 6 minut po tym, jak bramkę kontaktową zdobył właśnie Belg. Przy obu bramkach asystował Marcus Rashford.

Pomimo remisu 2:2 i kolejnych straconych punktów, Ander Herrera dopatrywał się w przebiegu spotkania pewnych pozytywów. Uważa on, że strzelona przez Lukaku w 33. minucie meczu bramka, to dobry znak przed napiętym grafikiem przedświątecznych spotkań.

Kiedy dostawał piłkę potrafił ją dobrze zastawić i przytrzymać dla drużyny.

Nie był dzisiaj samolubny, grał dla całej drużyny. Nie błyszczał jako solista, ale był niezwykle przydatny przy konstruowaniu gry.

Zagrał fantastyczne 60 minut i dodatkowo strzelił bramkę, to zawsze bardzo ważne dla napastnika.

Myślę, że zobaczymy najlepszego Lukaku już w kilku najbliższych spotkaniach.

Przypomnijmy, że Belg strzelił pierwszą bramkę od ponad 900 minut spędzonych na boisku. Obecnie zawodnik ma 5 bramek na swoim koncie w bieżącym sezonie, wszystkie z nich zdobyte w Premier League.

Źródło: manutd.com

Tagi: Ander Herrera, Forma, Premier League, Remis, Romelu Lukaku, Southampton, Wypowiedzi pomeczowe