Wypowiedzi pomeczowe marsalis @13.12.2018, 23:05 | Przeczytano 132 razy

Dotyczy: Andreas Pereira, Valencia vs Manchester United [12.12.2018]

Pereira głodny gry
Źródło: MEN

Andreas Pereira, który otrzymał szansę występu w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów, podkreślił że jego celem jest bycie w kadrze meczowej w każdym tygodniu zmagań.

22-latek zagrał pełne 90 minut przeciwko Valencii (1:2), do której był ostatnio wypożyczony. Był to pierwszy mecz pomocnika rozegrany w pełnym wymiarze czasowym od spotkania inaugurującego sezon przeciwko Leicester City (2:1)

Po rozczarowującym meczu z hiszpańską drużyną, Pereira udzielił krótkiego wywiadu.

Jestem głodny większej ilości gry. Staram się żeby być uwzględniany w składzie w każdym spotkaniu.

Cieszę się, że dostałem minuty do gry, że byłem zaangażowany w to spotkanie przez managera. Na początku było trudno z powodu rytmu tego spotkania, ale robiłem wszystko co w mojej mocy.

Przez kilka pierwszych minut czułem się lekko "zardzewiały", ale potem było już tylko lepiej. Myślę, że z każdym meczem będzie tylko lepiej.

Andreas Pereira spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Valencii.

Czerwone Diabły po pierwszej połowie przegrywały 0:1, na początku drugiej części gry niefortunna interwencja Phila Jonesa sprawiła, że podopieczni Mourinho mieli już dwie bramki straty.

W przerwie rozmawialiśmy, założenie było takie, że wyjdziemy na drugą część spotkania bardziej zwarci, silniejsi.

Szybko straciliśmy drugą bramkę, ale myślę, że zareagowaliśmy odpowiednio i mieliśmy trochę pecha, ten mecz mógł zakończyć się remisem.

W przypadku zwycięstwa na Mestalla, United mogli zająć pierwsze miejsce w grupie, Juventus wszak sensacyjnie przegrał z Young Boys (1:2).

Byliśmy trochę sfrustrowani, chcieliśmy być pierwsi w grupie, szkoda że się tak nie stało.

W 1/8 finału czeka nas spotkanie z wielkim klubem, ale nie zapominajmy, że Manchester United to również potęga. Zrobimy wszystko żeby zajść jeszcze dalej w tej edycji Ligi Mistrzów.

Źródło: manutd.com

Tagi: Andreas Pereira, Faza grupowa, Faza pucharowa, Forma, Liga Mistrzów, Losowanie, Porażka, Skład, UEFA, Valencia, Wypowiedzi pomeczowe