Jesteś pewien, że znasz tę część historii United? Rozwiąż nasz quiz, a dowiesz się wielu nowych... ROZWIĄŻ QUIZ

+ 0 - Solskjær: "Obrona de Gei była niesamowita"

Wypowiedzi pomeczowe marsalis @27.12.2018, 14:44 | Przeczytano 447 razy

Solskjær: "Obrona de Gei była niesamowita"

Manager Czerwonych Diabłów wyróżnił Davida de Geę za genialną interwencję w drugiej połowie meczu z Huddersfield Town (3:1).

Genialna interwencja Davida de Gei

Wynik był świetny, wygrana i trzy punkty. Myślę, że zaczęliśmy trochę zbyt wolno, we wczesnej fazie meczu nie stwarzaliśmy sobie zbyt wielu okazji, ale po otworzeniu wyniku nasza gra była szybsza, zaczęliśmy robić to co chcieliśmy od początku. Przed końcem pierwszej połowy mieliśmy okres, w którym wydawało się, że zdobędziemy drugą bramkę i wyjaśnimy cały mecz. Nie udało się. Przez pierwsze kilka minut drugiej połowy mieliśmy problemy z rywalem, potem David popisał się genialną interwencją, to był dla nas kluczowy moment. W każdym meczu Premier League każda z drużyn będzie sobie w stanie stworzyć jakieś okazje, niezależnie od tego czy grasz jako gość czy gospodarz. To po prostu jakość drużyn występujących w Anglii. Ta interwencja Davida była jedną z najlepszych jakie widziałem w swoim życiu.

O przeprowadzonych zmianach

Wprowadzając Younga i Herrerę chcieliśmy dodać do składu trochę doświadczenia. W drugiej połowie nie było nam łatwo, a zmiany pomogły nam uspokoić grę.

O imponującym występie Pogby

Wspaniale było oglądać jego dwa trafienia. W meczu z Cardiff konstruował, dzisiaj sam wpisał się na listę strzelców. Teraz z każdym meczem, z każdymi rozegranymi minutami będzie jeszcze sprawniejszy i jeszcze lepszy. Pod koniec meczu drużyna wyglądała już na trochę zmęczoną, dlatego najważniejsze jest żeby przez najbliższe dni dobrze wypocząć i być gotowym na spotkanie z Bournemouth.

O kibicach śpiewających na jego cześć

Czułem wielką dumę, byłem zdziwiony tym jaki jestem spokojny i skoncentrowany przez całe to spotkanie w takich okolicznościach. Wyjście na murawę słysząc cały tłum śpiewający moje imię to coś wyjątkowego.

Źródło: manutd.com

Tagi: Boxing Day, Boże Narodzenie, David de Gea, Huddersfield Town, Ole Gunnar Solskjær, Paul Pogba, Premier League, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo