Nemanja Vidić w 2006 roku zrobił wielki krok naprzód w swojej karierze, kiedy zdecydował dołączyć... ROZWIĄŻ QUIZ

+ +1 - Kolejne stracone punkty - remis na St Mary's Stadium

Relacje marsalis @01.12.2018, 21:08 | Przeczytano 278 razy

Kolejne stracone punkty - remis na St Mary's Stadium

Manchester United notuje drugi z rzędu remis na ligowych boiskach.

Po stracie punktów z Crystal Palace, Czerwone Diabły miały za zadanie wywieść komplet oczek ze stadionu Southampton. Niestety, w tryby maszyny ponownie wleciał piach.

Akcja w sobotnim meczu toczyła się właściwie wyłącznie w pierwszej połowie. Gospodarze szybko, bo już w 13 minucie, wyszli na prowadzenie. Nieporadność obrony Czerwonych Diabłów po raz kolejny w tym sezonie doprowadziła do tego, że jeden piłkarz potrafił przedryblować kilku zawodników Zjednoczonych. Martins podał po solowej akcji do Armstronga, a ten pięknym strzałem nie dał szans de Gei. Drugi gol to piękny strzał z rzutu wolnego Cédrica Soaresa, który otrzymał świetną pozycję po lekkomyślnym faulu Rashforda. 20 minut wstrząsnęło podopiecznymi José Mourinho, zawodnicy wyraźnie byli zaskoczeni takim obrotem spraw. Najlepszy fragment gry United to ten między 30 a 45 minutą meczu. W ciągu tego kwadransa padły dwie bramki, najpierw strzelił Romelu Lukaku, a wynik wyrównał Ander Herrera. Przy obu sytuacjach asystował Marcus Rashford.

Druga połowa to flaki z olejem, nie warto się nad nią rozwodzić. Nadmienić natomiast wypada, że boisko, prawdopodobnie z urazem, opuścił Luke Shaw

Teraz pół żartem pół serio, bo po kolejnym słabym meczu nie jest nam zbyt do śmiechu. Postaraliśmy się jednak wycisnąć jak najwięcej pozytywów z tego spotkania i zaprezentować Wam, dla dodania otuchy.

• Mourinho dał szansę młodym zawodnikom - W wyjściowej 11 znalazł się Scott McTominay, a w drugiej części spotkania na boisku zobaczyliśmy Diogo Dalota
  • Romelu Lukaku przełamał strzelecką niemoc - w końcu, po ponad 900 minutach bez gola, belgijski napastnik w końcu trafił. Miejmy nadzieję, że to początek regularnego strzelania
  • Matić nie kasztanił w pomocy - robił to w obronie
  • Strzeliliśmy 2 bramki z gry - mamy tu na myśli niewykorzystanie stałych fragmentów tj, wolnych, rożnych czy karnych. To już naprawdę coś ;)
  • Na stadionie było tylko 30 tysięcy osób - więc nie było aż takiego wstydu
  • Bardzo możliwe, że Mark Hughes uratował dzisiaj robotę - pomagamy ludziom w potrzebie!

Tagi: Ander Herrera, Cédric Soares, Premier League, Relacje z meczów, Remis, Romelu Lukaku, Southampton, Stuart Armstrong