Ehh, brakło tylko 4 punktów :p ale dzięki za miły konkurs, oby więcej takich !
  • Odpowiedzi - etap 2
    26.04.2013, 21:34

[Aktualności] Odpowiedzi - etap 2

Po 1 - ile pkt za które pytanie ?
    Po 2 - o ile przyjmowanie 8-9 miesięcy potrafię zrozumieć, o tyle uważam, że przyjmowanie odpowiedzi 20 tysięcy jest niedopuszczalne, ponieważ dostał 30 - nieważne że tyle od klubu, a tyle od FA, łącznie 30 tysięcy i tylko taka odpowiedź jest prawidłowa powinna być uznawana ;)
  • The Mirror: Zaha wybierze między United, a Arsenalem
    01.01.2013, 19:42

[Aktualności] The Mirror: Zaha wybierze między United, a Arsenalem

"Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, iż Zaha publicznie skomentował to, że chce trafić jak najszybciej do najwyższej strefy rozgrywek piłkarskich w Anglii."

Bitch please, jeżeli najwyższa strefa to nie Arsenal ;)
  • Weź udział w konkursie i wygraj koszulkę Manchesteru United
    20.11.2012, 14:09

[Aktualności] Weź udział w konkursie i wygraj koszulkę Manchesteru United

Czy składając wniosek o konto, mam szansę zarówno na koszulkę jak i pendrive, czy muszę wybrać - albo to, albo to ? :)
  • Pewne zwycięstwo nad Stoke City
    20.10.2012, 18:18

[Aktualności] Pewne zwycięstwo nad Stoke City

Roo w 65 a nie 55 :)
  • Tottenham wywozi trzy punkty z Old Trafford!
    30.09.2012, 10:18

[Aktualności] Tottenham wywozi trzy punkty z Old Trafford!

Mecz bez historii w pierwszej połowie.
    Spurs dwie bramki z d[...]y i już musimy gonić.
    Druga połowa warta uwagi, przez te 45 minut graliśmy jak należy - tak powinniśmy atakować i bronić od początku, a Koguty martwiłyby się, żeby wynik nie był dwucyfrowy.
    Wyszło jak wyszło - wpadki się zdarzają. Szkoda jednak 3 punktów u siebie na Old Trafford, bo przeciwnik nic nadzwyczajnego wczoraj nie pokazał.
    29.09.2012, 18:29

Tak jak mówiłem - Lindegaard w bramce, tylko z jednym zawodnikiem się pomyliłem - zamiast Roo jest "waleczny" Nani.

Glory Glory Man United ! Po zwycięstwo.
  • Zapowiedź spotkania: Manchester United - Tottenham Hotspur
    29.09.2012, 14:10

[Aktualności] Zapowiedź spotkania: Manchester United - Tottenham Hotspur

No niestety nie zgodzę się z Wami - w bramce na 100 procent za gra Lindegaard (nie Lidegaard jak w kadrze).
    Obrona oczywiście Rafael, Rio, Evans i Evra (choć nie zdziwiłbym się widokiem Büttnera).
    Pomoc - Kagawa, Carrick, Scholes, Giggs.
    Atak Roo - RvP. Swoją drogą ciekawe co zaprezentują, bo to od nich będzie zależało wiele w tym meczu - jeśli będą współpracować to powinniśmy wygrać 3/4-1, natomiast myślę że nie będzie tak różowo i po bardzo trudnym i męczącym meczu będzie 1:1.
  • Wybierz jedenastkę roku w Premier League!
    17.04.2012, 22:39

[Aktualności] Wybierz jedenastkę roku w Premier League!