CHAMPIONS 20 TIMES

QUIZ

16 trofeów, 559 meczów, 253 gole, 128 asyst w koszulce Manchesteru United - tak można... ROZWIĄŻ QUIZ
Kibice
Profil kibica Baggio123
Ostatnia aktywność kibica
 • Porażka w Lidze Mistrzów? Danny i Tom tym się nie przejmują
  11.04.2014, 22:18

  [Aktualności] Porażka w Lidze Mistrzów? Danny i Tom tym się nie przejmują

  Tak to ludzie . Ale piłkarz MU to nieanonimowy człowiek , to wzór do naśladowania dla innych. Mogliby umówić się wspólnie w którymś ze swoich domów , takie występy dla wychowanków nie są najlepsze. Nieważne czy gramy , czy nie. Obowiązek to mieć głowę na karku , bo reprezentują nie tylko siebie , ale też klub.
 • Scholes: "Wspierajmy Moyesa"
  26.03.2014, 12:22

  [Aktualności] Scholes: "Wspierajmy Moyesa"

  Sam już po meczu z Liverpoolem byłem zły jak nigdy na styl gry . Kiedy zawodnicy wręcz na siłę przerzucali piłki na drugie skrzydło.Przyjezdni pokazali jak rozgrywać i utrzymywać się przy piłce .Jednak po tym meczu ktoś doszedł do wniosku ( nie wiadomo czy Moyes , czy ktoś z jego sztabu a może nawet sam Ferguson) , że w ten sposób nie da się grać w dzisiejszych czasach. Z West Hamem grali krótkimi podaniami , na wzór tiki taki. Z City byłem ciekaw czy tak zagrają i zagrali. Wyglądało to nieźle , a tak naprawdę City nie umiało zdominować United . Wykorzystali indywidualności które robiły różnicę w ofensywnie . United nie umiał stworzyć sobie sytuacji i to zaważyło. Problem w tym że mamy za mało dobrych technicznie piłkarzy z finezją. Potrzeba nowych zawodników i to co najmniej 3-4 do pierwszego składu.
 • Chicharito: "United nie bierze mnie pod uwagę"
  06.03.2014, 16:56

  [Aktualności] Chicharito: "United nie bierze mnie pod uwagę"

  Można zrozumieć odczucia Chicharito , nie gra i nie dostaje szans na grę. Z drugiej strony trzeba postawić sprawę jasno, nie jest to zawodnik do gry piłką. Jego cechy to instykt , szybkość i ruchliwość , a dla United to za mało. Alex umiał go pokierować i strzelał bramki , jednak nigdy nie był przydatny zespołowi w grze. To trudna sytuacja dla niego. Wcześniej dostawał więcej szans , Moyes nie stawia na niego. Najlepszą opcją dla obu stron byłoby pożegnanie się po sezonie. Edytowano: 06 marca 2014 roku, 16:57
 • Moyes ostrzega Januzaja
  04.11.2013, 17:20

  [Aktualności] Moyes ostrzega Januzaja

  "Nie zamierzamy prosić o specjalną ochronę, ponieważ chcemy, aby walczył uczciwie. Nie chcemy, aby upadał przy każdej możliwej okazji. Mówiliśmy już mu, że nie tego chcemy - oczekujemy od niego, aby walczył do końca. Wiemy, że może to zrobić, ponieważ potrafi zachować równowagę i ma do tego świetne umiejętności" - mówi wprost David Moyes.

  Ja też powiem wprost.
  Jeżeli te słowa są przetłumaczone dobrze , to ręce opadają.
  On powinien bronić w pierwszym rzędzie zdrowia swoich zawodników , a tu widzimy wypowiedzi typowego drwala.
  David Moyes był obrońcą na przełomie lat 80 i 90 .
  Pokazuje to jak ograniczony jest ten gość , piłkarz to nie kopacz recydywista.
  Piłka nożna to nie bezmózga gra , trzeba umieć dbać o zdrowie przeciwnika i samego siebie.
  Pomimo że w ostatnim czasie sędziowie nie pozwalają na tak twardą grę jak jeszcze parę lat temu , to Moyes dalej żyje w swoim topornym świecie " kick and run" .
  Jak zawodnik może od razu wstać ,jak taki Riether depcze specjalnie leżącego , to mogło się skończyć strasznym złamaniem .
  Obudź się chłopie ! Bo nikt nie będzie chciał do ciebie przyjść! Niszczysz tylko swoją reputację i będą mieli ciebie za idiotę!
  Moyes ucz się chłopie , bo jeszcze dużo przed tobą...
 • Vela ostrzega Chicharito
  03.11.2013, 23:01

  [Aktualności] Vela ostrzega Chicharito

  Chicharito mało gra to racja , sam chciałem aby dostał szansę z Norwich .
  Strzelił dwie bramki jednak mnie cały czas irytuje jego brak techniki, jako napastnik nie daje drużynie w grze piłką wsparcia.
  To typowy napastnik na starą szkołę angielską , szybki ruchliwy .
  Sam zmysł pod bramką nie wystarczy by grać regularnie w tym klubie, tym bardziej jak masz rywalizować z Rooneyem i Van Persim.
  Cieszyłem się jak przychodził . Był przeciwieństwem wolno grającego Berbatova.
  Po transferze Van Persiego , Javier wiedział że o miejsce w składzie będzie jeszcze trudniej.
  Ferguson jednak dawał mu szansę, ale teraz jest Moyes i nie musi mu pasować do koncepcji.
  Nie jestem za takim typem napastnika w MU , jednak jest to pozytywny chłopak i lubię go.
  Instynkt strzelecki wyborowy , umie się znaleźć gdzie trzeba.
  Uważam mimo to , że potrzebujemy napastnika który pomoże w konstruowaniu akcji, kogoś z większymi umiejętnościami niż Groszek.
 • Po dziesięciu kolejkach
  03.11.2013, 22:41

  [Aktualności] Po dziesięciu kolejkach

  cham napisał:

  Baggio123Kolego , podstawą sukcesów na paru frontach i omijanie zniżek formy to rotacja.
  Nic nie gwarantuje stabilności gry jednym składem , zarówno Jones , Smalling czy Rio są w gotowości do gry.

  Po części się zgadzam, jednak nie do końca. Dobrze byłoby mieć podstawowy duet środkowych obrońców, ale na razie go nie mamy i wynika to głównie z dwóch powodów. Po pierwsze, żaden duet nie daje takiej jakości jak para Rio - Nemanja kilka lat temu. Po drugie, jeśli założyć, że w tym podstawowym ustawieniu miałby się znajdować Vidic, to tutaj pojawia się problem z kontuzjami, które niestety coraz częściej Serba dotykają. A co za tym idzie ktoś go w jednym, czy kilku meczach musi zastąpić, i znowu nie mamy ciągłości na środku obrony. Dlatego Moyes kombinuje i stara się dobrać najlepsze zestawienie. Widać było jak próbował zestawienia Evans - Jones i to jest być może najlepszy duet na przyszłość, zobaczymy.

  Moim zdaniem przy optymalnej formie wszystkich obrońców najlepiej byłoby grać dwójką Vidic i Evans. Nemanja w pełnej dyspozycji to ścisły top, a Jonny też swoją klasę udowadniał wielokrotnie. Z Jonesem jest problem, bo nie wiadomo gdzie jest ego optymalna pozycja. Gość niby najlepiej czuje się na środku defensywy o czym sam mówił nie raz, a czy rozgrywa tam najlepsze mecze? Nie jestem pewien. Natomiast Smalling jest dla mnie najsłabszym z naszych stoperów i nie sądzę, żeby on w przyszłości był podstawowym piłkarzem tej drużyny.

  Sam napisałeś dokładnie to , o co mi chodziło .
  Nie mówię , że co mecz ma grać inna para stoperów, jednak uparcie się na jedną parę to amatorstwo.
  Smalling mówisz najsłabszy twoim zdaniem , technicznie prawda , często jego podania są nerwowe i niedokładne. Jednak w grze głową i w odbiorze to jest kozakiem. Jest młody, jeszcze dojrzeje. Tak na prawdę może teraz zacznie grać częściej , bo Rio szybkościowo nie nadąża . Niedługo dojdzie do zmian w środku obrony , zmiana pokoleniowa to też w tym przypadku system rotacji.
 • Po dziesięciu kolejkach
  03.11.2013, 15:31

  [Aktualności] Po dziesięciu kolejkach

  "Menedżer MU szuka wielu rozwiązań, ale moim zdaniem niepotrzebnie wciąż miesza w duecie stoperów, co przekłada się na niepewność w szesnastce de Gei. Powinien wybrać partnera dla Evansa którego uważam za pewniaka i grać jedną parą, zmieniając ją tylko w razie konieczności. Zgranie duetu w tym rejonie boiska jest chyba najważniejsze. Moyes od czasu kataklizmu w meczu z Southampton pokazuje też, że potrafi dokonać zmiany pozytywnie odmieniającej losy meczu. Nie boi się wystawiać ofensywnie grającej jedenastki i za to mu chwała. Oby tak dalej!"

  Nic bardziej błędnego.
  Kolego , podstawą sukcesów na paru frontach i omijanie zniżek formy to rotacja.
  Nic nie gwarantuje stabilności gry jednym składem , zarówno Jones , Smalling czy Rio są w gotowości do gry.
  O ile Rio powinien grać najmniej z racji wieku i braków szybkościowych.
  Nikt nigdy, nie wygrał nic stawiając na tych samych.
  Czy nie nauczył cię tego Alex Ferguson?
  Bierz przykład z człowieka , który wygrał tyle pucharów mając możliwość wystawienia dwóch równorzędnych jedenastek. • Moyes: "Będzie tylko lepiej"
  02.11.2013, 14:13

  [Aktualności] Moyes: "Będzie tylko lepiej"

  I takie wypowiedzi mi się podobają .
  Wpływ na to musiała mieć rozmowa z Alexem , bo na początku motywacja Moyesa nie było odpowiednia.
  Wszyscy uczymy się każdego dnia , trzeba zrozumieć że osoba Fergusona była fundamentalna dla tego klubu.
  To nie tyle problem Moyesa , ale i zawodników .
  Wszyscy musimy uwierzyć w to , że jesteśmy w stanie zmienić sytuację na lepszą , bez względu na okoliczności .
 • Evra poważnie myśli o odejściu z United
  22.10.2013, 22:44

  [Aktualności] Evra poważnie myśli o odejściu z United

  SirArtur napisał:

  Baggio123Tak się składa , że Ferguson nie przywiązywał szczególnej uwagi do techniki obrońców. W przeszłości Stam , teraz Vidić czy Evans np.


  Oj, tutaj się nie mogę zgodzić. Evans technicznie jest na bardzo wysokim poziomie.
  Edytowano: 22 października 2013 roku, 22:00

  Evans ? :D mam nadzieję że żartujesz :D z całym szacunkiem , ale Jonny nie jest zaawansowany technicznie :D
 • Evra poważnie myśli o odejściu z United
  22.10.2013, 20:27

  [Aktualności] Evra poważnie myśli o odejściu z United

  Szemhazaj napisał:

  Baggio123Żaden trener w tych czasach nie chcę grać długą piłką , to wynika tylko z braku umiejętności technicznych

  Więc nikt mi nie wmówi, że chodzi tu o brak skillsów, bo u nas nie grają drewniaki, tylko [***]iści technicznie piłkarze. To raczej wizja trenera; Moyes w Evertonie zrobił z Bainesa główny motor napędowy drużyny i to samo stara się przeszczepić do MU. Mam jednak nadzieję, że mu to przejdzie, bo jesteśmy stworzeni do zupełnie innej, ciekawszej gry, a nie lag do przodu bez pomyślunku. Dlatego też po cichu liczę, że z Leightonem mu nie wyjdzie, bo wtedy będziemy mieć evertoniadę pełną gębą, zwłaszcza w pakiecie z Fellainim.

  Tak się składa , że Ferguson nie przywiązywał szczególnej uwagi do techniki obrońców. W przeszłości Stam , teraz Vidić czy Evans np.
  Nie jest to też zespół typowo techniczny , Alex chyba uważał że skrzydłowi muszą być od tego , ponieważ ściągał wybitnych zawodników. Chwilami mamy problem z atakiem pozycyjnym , ponieważ tej techniki troszkę brakuje.
  A o Bainesie wspominałem , w Evertonie był to najlepszy zawodnik i Moyes nakazywał mu grać ofensywnie , jednak w MU nie grałby już w ten sam sposób .
  Też nie ma się obawiać , że zaczniemy grać topornie , bo do tego nie dojdzie w przypadku przyjścia Anglika.

Kibice online

1 użytkownik aktywny w ostatniej minucie:

Następny mecz

34. kolejka Premier League
09.07.2020, 21:15
Villa Park, Birmingham
Aston Villa -:- Manchester United
Aston Villa Manchester United

Tabela Premier League

lp. Drużyna M Br Pkt
1. Liverpool Liverpool 33 +47 89
2. Manchester City Man City 33 +47 66
3. Leicester City Leicester City 33 +32 58
4. Chelsea Chelsea 33 +16 57
5. Manchester United Man United 33 +23 55
6. Wolverhampton Wanderers Wolves 33 +9 52
7. Arsenal Arsenal 33 +8 49

Poprzedni mecz

33. kolejka Premier League
04.07.2020, 16:00
Old Trafford, Manchester
Manchester United 5:2 Bournemouth
Manchester United Bournemouth

Gorące
dyskusje

Brak dyskusji

Najczęściej
czytane

Brak aktualności
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.